paleta loreal majirel glow

Nowość! Loreal Majirel Glow, czyli rozświetlające farby do włosów z kultowej palety

25.06.2020
Technologia farbowania włosów, a także oczekiwania klientów, zmieniły się w ostatnim czasie. Farby kryją jeszcze lepiej, kolory są świetliste i trwałe, a efekty cudowne. Do lamusa odeszła koloryzacja jednotonowa, a zastąpiona została przez koloryzację wielotonową, pełną głębokich refleksów i subtelnych przejść. A do tego dochodzi personalizacja, której oczekują klienci. Odpowiedzią na te zmiany jest nowa paleta Loreal Majirel Glow.

Dzięki unikalnej technologii Glow zastosowanej w nowych farbach Loreal Majirel można uzyskać naturalny i wyjątkowo świetlisty kolor. Neutralne wykończenie, formuła wzmocniona chłodnymi refleksami i wielotonowy efekt – właśnie to uzyskasz z koloryzacją Loreal Majirel Glow. W palecie zarówno subtelne kolory dla podkreślenia chłodnego odcienia i nadania świetlistości, jak i odważne kolory, a także idealne odcienie do tonowania już istniejącego koloru na włosach.

Niech stanie się światło! Czyli słów kilka o Loreal Majirel Glow

Farby Majirel Glow to półprzezroczyste kolory zapewniające włosom wysoki połysk, chłodne refleksy i naturalne efekty. Inspiracją do stworzenia tych subtelnych kolorów był trend glow w świecie mody. Z drugiej strony ta koloryzacja to odpowiedź świata fryzjerstwa na mocny trend w makijażu, czyli make up no make up.

Koloryzacja Loreal Majirel Glow pozwala na rozjaśnienie włosów do trzech tonów i uzyskanie chłodnego, świetlistego wykończenia. Ponadto neutralizuje już istniejący kolor i dodaje mu zimnych podtonów.

Glow dla każdego!

Farby Majirel Glow można nakładać na włosy, które nigdy nie były farbowane, żeby dodać im blasku i delikatnych tonów. To też doskonałe rozwiązanie, jeśli na włosach pojawiły się niechciane ciepłe refleksy, które trzeba zneutralizować. A może włosy są matowe? Loreal Majirel Glow doda im blasku!

Koloryzacja Loreal Majirel Glow jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów.

  • Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z farbowaniem włosów…
  • … chcesz dodać kosmykom blasku i chłodnych refleksów…
  • … zneutralizować ciepłe podtony…
  • … zatuszować odrosty
  • albo pokryć siwe włosy*

– Glow jest dla Ciebie!

Uwaga*: Paleta Majirel Glow pokrywa włosy, w przypadku których siwizna nie przekracza 30%. Jeśli włosy są siwe w 50% i więcej, zalecamy sięgnąć po tradycyjną paletę Loreal Majirel.

koloryzacja loreal majirel glow, lookbook majirel glow

Paleta Loreal Majirel Glow

Cała paleta liczy 18 odcieni, które można ze sobą łączyć. Podzielono je na bazy jasne (od 6 do 10) i ciemne (od 1 do 5). Co istotne, farbę można łączyć z każdym kremowym oksydantem z rodziny Loreal Professionnel.

loreal majirel glow jasne kolory

loreal majirel glow ciemne kolory, majirel glow dark

Na ostateczny uzyskany efekt wpływają następujące czynniki:

  • kolor wyjściowy
  • moc oksydantu
  • procent siwych bądź białych włosów
  • proporcje mieszania poszczególnych odcieni

Pracując na włosach, które są siwe więcej niż w 30%, należy kolor z Loreal Majirel Glow zmieszać z wybranym odcieniem z podstawowej palety Majirel. Dla przykładu, jeśli włosy są białe w 40%, do mieszanki koloryzującej dodaj 40% odcienia podstawowego Majirel (czyli 40% Majirel + 60 Majirel Glow).

Lookbook: Majirel Glow

Przyjrzyjmy się efektom na włosach. Zwróć uwagę na czystość i świetlistość koloru.

majirel glow cherry sand

majirel glow bubble kiss, majirel glow fairy pearl

A może nieco ciemniejsze odcienie? Majirel Glow to także dobre rozwiązanie dla włosów brązowych.

majirel glow frozen rose

majirel glow pollution ash

 

majirel glow mauve in love

majirel glow frozen rose

Zasady przygotowania mieszanki koloryzującej

Farby z serii Glow można łączyć ze sobą albo z odcieniami podstawowymi Majirel. Do kremu koloryzującego należy dodać wybrany kremowy oksydant Loreal Proffesionnel w proporcji 1:1.5 . Zalecamy dla optymalnych efektów użycie oksydantu o mocy 12,5 Vol, 20 Vol albo 30 vol.

Sprawdź: Jakich błędów nie popełniać podczas koloryzacji włosów?

Farbę i emulsję utleniającą należy dokładnie zmieszać dla uzyskania jednolitej konsystencji. Farbę tak przygotowaną nakładamy na suche włosy i pozostawiamy na 35 minut. Po tym czasie spłukujemy i myjemy włosy.

Sprawdź: Ile należy trzymać farbę na włosach?

Gdzie kupić?

Całą paletę  Majirel Glow znajdziesz w profesjonalnym internetowym sklepie fryzjerskim Hairstore. Znajdziesz tam także oksydanty do przygotowania mieszanki koloryzującej.

Bądź glow!

Popularne palety
Evolution of the Color zainspiruje każdego stylistę dzięki wyszukanej i kompletnej gamie odcieni oraz skutecznym formułom. Przygotuj się na ewolucję w koloryzacji i odkryj wszystkie możliwości, jakie daje koloryzacja
Dowiedz się więcej
lisaplex pastele, farba lisap, farba lisaplex
Koloryzacja Lisap Lisaplex to nowoczesne, semi-permanentne farby do włosów, bez amoniaku, wzbogacone o organiczny kompleks protein. Paleta składa się z dwóch linii: pastelowych kolorów i mocnych, neonowych. Lisaplex Pastel
Dowiedz się więcej
IGORA COLOR10 doskonale kryje siwe włosy i pielęgnuje je – zaledwie w 10 minut. Innowacyjny nośnik AminoAcid zwiększa skuteczność wnikania pigmentów do wnętrza włosa, jak również wzmacnia regenerujące
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Zdecydowałaś się na zimny odcień blondu, jednak zamiast świetlistego koloru uzyskałaś... żółty? Sprawdź,

Czytaj dalej

Do przygotowania farby potrzebne jest dobranie odpowiedniego stężenia oksydantu. Dowiesz się tutaj, jak

Czytaj dalej

Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych,

Czytaj dalej