Indola / Blonde Expert

Odcienie tej palety:

Opis:

Farby rozjaśniające Indola z serii Profession Blonde Expert stworzono, aby sprostać potrzebom każdego z odcieni blond. Od pasemek po pełną koloryzację – zapewniają perfekcyjny kolor każdemu blondowi.

Profession Blonde Expert to odpowiedź na potrzeby zaawansowanych kolorystów. Od pasemek po całościową koloryzację. Blonde Expert daje gwarancję pierwszorzędnych rezultatów.

Sposób użycia:

Seria „Advanced Coverage” (udoskonalone pokrycie siwych włosów): .00, .30, .40, .60, .80 należy mieszać z 9% deweloperem, który został specjalnie opracowany, tak aby jeszcze lepiej pokryć oporne siwe włosy.

Pokrycie włosów silnie posiwiałych: stosując jaskrawe, modne odcienie do farbowania włosów w 50% do 100% siwych, należy wymieszać 1/2 tubki modnego odcienia z 1/2 tubki odcienia naturalnego: .0 lub .03. Zimne odcienie należy wymieszać z .0, ciepłe z .03.

Nakładanie farby

Nałożyć wybrany kolor na suche i nieumyte włosy. Jeśli włosy są bardzo tłuste lub pokryte dużą ilością środków stylizujących lub modelujących, należy je uprzednio delikatnie umyć szamponem i następnie dokładnie wysuszyć.

Farbowanie włosów wcześniej niefarbowanych (pierwsza koloryzacja): Początkowo na około 10 minut, należy nałożyć równomiernie farbę na środkowe partie i końce włosów, pozostawiając odstęp przy nasadzie włosów. Następnie pozostałą farbę należy rozprowadzić również na włosach przy ich nasadzie i pozostawić na kolejne 30 minut (w przypadku Profession Blondes na 40 minut).
Cały proces koloryzacji trwa 40 minut.
W przypadku Profession Blondes cały proces koloryzacji trwa 50 minut.

Profession Contrast: Unikać kontaktu ze skórą głowy!
Całkowity czas koloryzacji: 45 minut.

Farbowanie odrostów: Nałożyć farbę zmieszaną z deweloperem na odrosty i pozostawić na 20-25 minut, następnie rozprowadzić mieszankę na całej długości włosów i pozostawić na dalsze 5-10 minut. Profession Blondes 40 minut tylko na odrostach (bez rozprowadzenia na całej długości włosów).

Spłukiwanie

Aby spłukać farbę, należy początkowo dodać odrobinę ciepłej wody i delikatnie rozmasować koniuszkami palców na włosach i skórze głowy. Następnie spłukać i dokładnie umyć włosy używając do tego delikatnego szamponu do włosów farbowanych Indola.

Wybór odpowiedniego stężenia wody cream developer

Rodzaj farbowania Deweloper Mieszanie
Tzw. kąpiel (odświeżenia koloru znacznie już wyblakłego / mocno porowate włosy / wrażliwe końcówki / tonowanie).
Kolory pastelowe.
2% 1:160ml
+
60mllub30ml
+
30ml
Farbowanie na ten sam kolor (rozjaśnianie o 1 poziom). 6%
Farbowanie na jakikolwiek kolor / farbowanie siwych włosów. 6%
Rozjaśnianie o 2-3 poziomy. 9%
Odcienie kontrastowe:
Ciemniejsze
Jaśniejsze
(Uwaga: Nie nakładać na skórę głowy!)
9% lub 12%
9%
Tzw. Blony 1+2
(Uwaga: nie stosować źródła ciepła!)
9% lub 12% 1:230ml + 60ml
Seria „Advanced Coverage”
Udoskonalone pokrycie siwych włosów (odcienie .00, .30, .40, .60, .80)
tylko 9% 1:160ml + 60ml
lub
30ml + 30ml

Gdzie kupić?

Farby Indola Blonde Expert dostępne są w sklepie internetowym Hairstore.pl