Indola / Blonde Expert

Odcienie tej palety:

Opis:

Farby rozjaśniające Indola z serii Profession Blonde Expert stworzono, aby sprostać potrzebom każdego z odcieni blond. Od pasemek po pełną koloryzację – zapewniają perfekcyjny kolor każdemu blondowi.

Profession Blonde Expert to odpowiedź na potrzeby zaawansowanych kolorystów. Od pasemek po całościową koloryzację. Blonde Expert daje gwarancję pierwszorzędnych rezultatów.

Sposób użycia:

Seria „Advanced Coverage” (udoskonalone pokrycie siwych włosów): .00, .30, .40, .60, .80 należy mieszać z 9% deweloperem, który został specjalnie opracowany, tak aby jeszcze lepiej pokryć oporne siwe włosy.

Pokrycie włosów silnie posiwiałych: stosując jaskrawe, modne odcienie do farbowania włosów w 50% do 100% siwych, należy wymieszać 1/2 tubki modnego odcienia z 1/2 tubki odcienia naturalnego: .0 lub .03. Zimne odcienie należy wymieszać z .0, ciepłe z .03.

Nakładanie farby

Nałożyć wybrany kolor na suche i nieumyte włosy. Jeśli włosy są bardzo tłuste lub pokryte dużą ilością środków stylizujących lub modelujących, należy je uprzednio delikatnie umyć szamponem i następnie dokładnie wysuszyć.

Farbowanie włosów wcześniej niefarbowanych (pierwsza koloryzacja): Początkowo na około 10 minut, należy nałożyć równomiernie farbę na środkowe partie i końce włosów, pozostawiając odstęp przy nasadzie włosów. Następnie pozostałą farbę należy rozprowadzić również na włosach przy ich nasadzie i pozostawić na kolejne 30 minut (w przypadku Profession Blondes na 40 minut).
Cały proces koloryzacji trwa 40 minut.
W przypadku Profession Blondes cały proces koloryzacji trwa 50 minut.

Profession Contrast: Unikać kontaktu ze skórą głowy!
Całkowity czas koloryzacji: 45 minut.

Farbowanie odrostów: Nałożyć farbę zmieszaną z deweloperem na odrosty i pozostawić na 20-25 minut, następnie rozprowadzić mieszankę na całej długości włosów i pozostawić na dalsze 5-10 minut. Profession Blondes 40 minut tylko na odrostach (bez rozprowadzenia na całej długości włosów).

Spłukiwanie

Aby spłukać farbę, należy początkowo dodać odrobinę ciepłej wody i delikatnie rozmasować koniuszkami palców na włosach i skórze głowy. Następnie spłukać i dokładnie umyć włosy używając do tego delikatnego szamponu do włosów farbowanych Indola.

Wybór odpowiedniego stężenia wody cream developer

Rodzaj farbowania Deweloper Mieszanie
Tzw. kąpiel (odświeżenia koloru znacznie już wyblakłego / mocno porowate włosy / wrażliwe końcówki / tonowanie).
Kolory pastelowe.
2% 1:160ml
+
60mllub30ml
+
30ml
Farbowanie na ten sam kolor (rozjaśnianie o 1 poziom). 6%
Farbowanie na jakikolwiek kolor / farbowanie siwych włosów. 6%
Rozjaśnianie o 2-3 poziomy. 9%
Odcienie kontrastowe:
Ciemniejsze
Jaśniejsze
(Uwaga: Nie nakładać na skórę głowy!)
9% lub 12%
9%
Tzw. Blony 1+2
(Uwaga: nie stosować źródła ciepła!)
9% lub 12% 1:230ml + 60ml
Seria „Advanced Coverage”
Udoskonalone pokrycie siwych włosów (odcienie .00, .30, .40, .60, .80)
tylko 9% 1:160ml + 60ml
lub
30ml + 30ml

Gdzie kupić?

Farby Indola Blonde Expert dostępne są w sklepie internetowym Hairstore.pl

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.