Najczęściej zadawane pytania

Nasz serwis informacyjny powstał z myślą o ułatwieniach dla użytkowników. Nie udało Cie się znaleźć konkretnego koloru farby? Masz problem w poruszaniu się po naszym serwisie? Na te i wszystkie inne najczęściej zadawane pytania odpowiadamy właśnie tutaj. Praktyczne wskazówki i informacje dotyczące farbowania włosów i zastosowania konkretnych farb znajdziesz również w dziale z poradami.

Czy możecie umieścić paletę farb, która mnie interesuje?

Dokonujemy wszelkich starań aby palety kolorów farb fryzjerskich umieszczać we własnym zakresie. Znajdzie się jednak z pewnością taka paleta, której nie umieściliśmy w serwisie a cieszy się dużym zainteresowaniem. O ile będziemy mieli możliwość pozyskania takiej palety, chętnie ją opublikujemy na łamach naszych stron. Pamiętaj jednak, że w sferze naszych zainteresować są tylko palety kolorów profesjonalnych farb fryzjerskich.

Jeśli nie widzisz palety, której szukasz, napisz do nas.

Czy uzyskam taki sam kolor jaki tutaj widzę?

Pamiętaj, że ustawienia monitora mogą również wpływać na widziany przez Ciebie kolor. Również istotny jest Twój obecny kolor, na który nałożysz farbę. Jeśli poruszasz się we swojej tonacji, to kolor prawdopodobnie wyjdzie taki, jak na palecie. 

Czy mogę korzystać ze zdjęć palet?

Tak, możesz korzystać ze zdjęć palet.