Loreal / Majirel

Odcienie tej palety:

Opis:

Majirel to koloryzacja trwała z utlenianiem. Ma postać kremu koloryzującego, wymaga mieszania z oksydantem(6 lub 9 %). Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości, a dzięki zawartości selektywnego składnika pielęgnującego Ionene G + Incell działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem. Rezultatem są wzmocnione i bardziej odporne włosy i doskonałe, precyzyjne efekty koloryzacji.

Paleta farb Majirel firmy Loreal Professionnel

Majirel zapewnia intensywny, trwały i pełen blasku kolor od nasady włosów aż po ich końce. Gwarantuje do 100% pokrycia siwych włosów.

  • Loreal Majirel
    wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji włosy są chronione i zadbane.
  • Loreal Majirouge
    odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy, intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.
  • Loreal Majiblond
    odcienie blond.

Sposób użycia:

Przygotowanie mieszanki i nakładanie farby

W celu przygotowania mieszanki stosuje się proporcję 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oksydantu.

Wymieszać 50 ml kremu koloryzującego Majirel z 75 ml oksydantu w kremie o stężeniu 20 vol (6%), aby uzyskać rozjaśnienie włosów do 2 tonów lub pozostanie na dotychczasowym poziomie. Dla rozjaśnienia włosów o 3 tony zalecane jest użycie oksydantu 30 vol (9%).

Pokrycie siwych włosów

Farba Majirel idealnie pokrywa siwe włosy. W przypadku nieprzeważającej ilości siwych włosów (0-50% siwizny) każdy wybrany kolor bardzo równomiernie pokrywa siwiznę. Jeśli odsetek siwych włosów wynosi  50-100%, należy wymieszać pożądany odcień farby z odcieniem naturalnym (podstawowym, np. 4) na tym samym poziomie kolorystycznym, w proporcji 1:1 – np. 1/2 tubki odcienia 4.31 z 1/2 tubki odcienia 4 lub podstawowym złocistym (np.4.3), ew. z odcieniem naturalnie złocistym (np.4.03) i wymieszać z oksydantem o stężeniu 6%.

Pierwsza koloryzacja lub duże odrosty od nasady

Mieszanka 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oxydantu. Mieszanka 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oxydantu.

Gdzie kupić?

Farby do włosów Loreal Majirel możesz kupić w sklepie Hairstore.pl
Dostępne także w gotowym zestawie z oksydantem i szamponem.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.