Loreal / Majirel

Odcienie tej palety:

Opis:

Majirel to koloryzacja trwała z utlenianiem. Ma postać kremu koloryzującego, wymaga mieszania z oksydantem(6 lub 9 %). Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości, a dzięki zawartości selektywnego składnika pielęgnującego Ionene G + Incell działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem. Rezultatem są wzmocnione i bardziej odporne włosy i doskonałe, precyzyjne efekty koloryzacji.

Paleta farb Majirel firmy Loreal Professionnel

Majirel zapewnia intensywny, trwały i pełen blasku kolor od nasady włosów aż po ich końce. Gwarantuje do 100% pokrycia siwych włosów.

  • Loreal Majirel
    wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji włosy są chronione i zadbane.
  • Loreal Majirouge
    odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy, intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.
  • Loreal Majiblond
    odcienie blond.

Sposób użycia:

Przygotowanie mieszanki i nakładanie farby

W celu przygotowania mieszanki stosuje się proporcję 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oksydantu.

Wymieszać 50 ml kremu koloryzującego Majirel z 75 ml oksydantu w kremie o stężeniu 20 vol (6%), aby uzyskać rozjaśnienie włosów do 2 tonów lub pozostanie na dotychczasowym poziomie. Dla rozjaśnienia włosów o 3 tony zalecane jest użycie oksydantu 30 vol (9%).

Pokrycie siwych włosów

Farba Majirel idealnie pokrywa siwe włosy. W przypadku nieprzeważającej ilości siwych włosów (0-50% siwizny) każdy wybrany kolor bardzo równomiernie pokrywa siwiznę. Jeśli odsetek siwych włosów wynosi  50-100%, należy wymieszać pożądany odcień farby z odcieniem naturalnym (podstawowym, np. 4) na tym samym poziomie kolorystycznym, w proporcji 1:1 – np. 1/2 tubki odcienia 4.31 z 1/2 tubki odcienia 4 lub podstawowym złocistym (np.4.3), ew. z odcieniem naturalnie złocistym (np.4.03) i wymieszać z oksydantem o stężeniu 6%.

Pierwsza koloryzacja lub duże odrosty od nasady

Mieszanka 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oxydantu. Mieszanka 1:1.5, czyli na 50 ml farby dodajemy 75 ml oxydantu.

Gdzie kupić?

Farby do włosów Loreal Majirel możesz kupić w sklepie Hairstore.pl
Dostępne także w gotowym zestawie z oksydantem i szamponem.