Wella / Color Fresh Create

Odcienie tej palety:

Opis:

Wella Color Fresh Create to semi-permanenta koloryzacja, która daje niemal nieograniczone możliwości. Paleta pełna jest żywych, intensywnych, wibrujących kolorów. Z tymi farbami można osiągnąć pastelowe i spersonalizowane efekty na włosach.

Koloryzacja semi-permanentna Wella CF Create

Profesjonalna farba do koloryzacji włosów Wella CF Create jest farbą semi-permanentną, co oznacza, że zmywa się po jakimś czasie. Efekty na włosach utrzymują się przez około 20 myć, przy czym na trwałość koloru wpływa wybrany odcień czy stan włosów.

Dzięki tym farbom możemy zmieniać swój wizerunek, kiedy tylko najdzie nas na to ochota. Ekspresyjne, modne i pastelowe kolory dodają charakteru całej fryzurze i pozwalają wyrazić swoją osobowość. A ponieważ zmywają się po 20 myciach, pozwalają na zmianę wyglądu tylko na jakiś czas.

Jak używać Wella Cf Create?

Co istotne, poszczególne odcienie palety można używać osobno albo ze sobą łączyć dla spersonalizowanych efektów kolorystycznych. Farby Wella są idealne do blendowania (mieszania).

Sprawdź: Jak mieszać kolory farb do włosów?

Warto zaznaczyć, że krem koloryzujący jest od razu gotowy do użycia – nie trzeba go łączyć z deweloperem. Koloryzacja Wella Color Fresh Create jest pozbawiona wody utlenionej i amoniaku. Jest ona w pełni bezpieczna dla włosów i łatwa w aplikacji. Poradzą sobie z nią również początkujący i amatorzy.

Zalety koloryzacji półtrwałej Wella Color Fresh Create

Piękne efekty kolorystyczne i łatwa aplikacja sprawiają, że po produkt chętnie sięgają kobiety i profesjonaliści.

  • bez konieczności dodawania wody utlenionej
  • efekt utrzymuje się do 20 myć
  • możliwość blendowania kolorów
  • pastelowe, wibrujące odcienie
  • dla spersonalizowanych efektów kolorystycznych

Jak używać?

W miseczce należy wymieszać wybrane odcienie farby Wella bądź wycisnąć jeden wybrany kolor. Nakładać bezpośrednio na włosy za pomocą pędzelka do koloryzacji. Pozostawić na 5-30 minut w zależności od pożądanej intensywności koloru (im dłużej, tym kolor będzie mocniejszy). Dokładnie spłukać letnią wodą. Dla optymalnych efektów nie należy myć włosów po koloryzacji.