Goldwell / Elumen

Odcienie tej palety:

Opis:

Profesjonalne farby do włosów Goldwell Elumen rozświetlają włosy od wewnątrz, co daje spektakularne efekty kolorystyczne. Goldwell Elumen to obietnica aż do 70% większej intensywności koloru w porównaniu z permanentnymi farbami oksydacyjnymi.

Zalety Goldwell Elumen

Z farbami Goldwell Elumen można osiągnąć spektakularne efekty kolorystyczne. Włosy cudownie lśnią, nabierają intensywnego koloru i zachwycają swoim wyglądem.

Zalety koloryzacji Goldwell Elumen:

  • olśniewające i intensywne kolory
  • połysk
  • trwały efekt
  • zdrowy wygląd
  • bez amoniaku
  • bezoksydacyjna formuła bezpieczna dla włosów

Kreatywność i pasja

Profesjonalne farby Goldwell Elumen łączą w sobie pasję i kreatywność, co doceniają fryzjerzy na całym świecie. Produkty z tej serii to niezrównane możliwości i potencjał, który tylko czeka na wykorzystanie.Ta bezoksydacyjna farba do włosów pozwala uzyskiwać promieniste, wyraziste i trwałe efekty kolorystyczne. W składzie nie ma amoniaku ani utleniacza. Dzięki temu farba nie ma nieprzyjemnego zapachu, charakterystycznego dla wielu farb fryzjerskich.

Gdzie kupić?

Profesjonalne farby do włosów Goldwell Elumen wraz ze wszystkimi potrzebnymi do procesu koloryzacji znaleźć można w sklepie internetowym hairstore.pl.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.