nowa paleta matrix, nowa paleta matrix socolor pre-bonded

Poznaj nową odsłonę kultowej serii Matrix SoColor

25.03.2021
Wiosną 2021 roku swoją premierę w Polsce miała nowa odsłona farby do koloryzacji trwałej Matrix SoColor. Formułę kosmetyku wzbogacono o specjalną technologię chroniącą włosy podczas farbowania.

Nowa seria farb do koloryzacji trwałej Matrix SoColor Pre-Bonded to nie tylko zmienione opakowanie i odświeżone logo marki, ale przede wszystkim ulepszona formuła dla jeszcze lepszych efektów i mocnych włosów.

Odkryj markę Matrix w nowej odsłonie

W 2021 roku marka Matrix przechodzi niemałe zmiany. Zmieniło się logo – to nowe możemy już zauważyć na wybranych gamach produktowych. Dodatkowo kultowe produkty, w tym te do koloryzacji, będziemy mogli poznać w nowej odsłonie.

I tak na rynku pojawiła się koloryzacja trwała Matrix SoColor Pre-Bonded, wzbogacona o innowacyjną formułę wzmacniającą włosy i chroniącą je przed zniszczeniami.

Poznaj świat koloryzacji i stylizacji Matrix:

  • stworzone dla profesjonalistów przez profesjonalistów
  • społeczność otwarta na każdego fryzjera, z pełnym wsparciem edukacyjnym
  • proste rozwiązania dla różnych wyzwań fryzjerskich
  • intensywne kolory i ciekawy design opakowań

Poznaj pierwszą koloryzację z ochronną technologią Pre-Bonded

Produkty z nowej linii do koloryzacji ton w ton i koloryzacji trwałej wzbogacono o kompleks wzmacniający. Kompleks ten opiera się przede wszystkim na taurynie i polimerach kationowych.

  • Technologia Pre-Bonded chroni wewnętrzną strukturę włosa i wzmacnia pasma. Zmniejsza tym samym uszkodzenia podczas farbowania.
  • Technologia Pre-Blended pozwala osiągnąć każdy kolor, na każdej bazie i na każdym podkładzie koloryzującym. W nowych farbach połączono kolor bazowy i modne refleksy.
  • Technologia Pre-Paired pozwala na łączenie farb SoColor i SoColor Sync. Te dwa produkty doskonale się uzupełniają. Dzięki nim możesz osiągnąć równomierny, długotrwały kolor od nasady po końcówki.

Odkryj nowości

Jako pierwsze transformację przeszły kolekcje SoColor oraz SoColor Sync.

W portfolio Matrix pojawiła się też nowość – Kolekcja Natur. To aż 32 odcienie natur z wbudowaną technologią ochronną Pre-Bonded, w tym 6 zupełnie nowych odcieni z popielatymi i fioletowymi refleksami.

Popularne palety
Majirel to koloryzacja trwała z utlenianiem. Ma postać kremu koloryzującego, wymaga mieszania z oksydantem(6 lub 9 %). Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości, a dzięki zawartości selektywnego składnika
Dowiedz się więcej
Indola Profession NO AM to permanentna koloryzacja bez amoniaku i bez zapachu, wzbogacona o nawilżające molekuły pielęgnujące, która daje do 100% krycia białych włosów oraz rozjaśnianie do 4 poziomów (seria
Dowiedz się więcej
paleta matrix so color cult
Profesjonalne farby do włosów Matrix SoColor Cult to propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentów i chcą wyrazić siebie przez kolor włosów. Są to farby semipermanentne w żywych, intensywnych
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Technologia farbowania włosów, a także oczekiwania klientów, zmieniły się w ostatnim czasie. Farby kryją jeszcze

Czytaj dalej

Siwizna naturalnie pojawia się z wiekiem i nie da się od tego uciec. Jedni siwieją szybciej, inni później - trudno

Czytaj dalej

Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych,

Czytaj dalej