nowa paleta matrix, nowa paleta matrix socolor pre-bonded

Poznaj nową odsłonę kultowej serii Matrix SoColor

25.03.2021
Wiosną 2021 roku swoją premierę w Polsce miała nowa odsłona farby do koloryzacji trwałej Matrix SoColor. Formułę kosmetyku wzbogacono o specjalną technologię chroniącą włosy podczas farbowania.

Nowa seria farb do koloryzacji trwałej Matrix SoColor Pre-Bonded to nie tylko zmienione opakowanie i odświeżone logo marki, ale przede wszystkim ulepszona formuła dla jeszcze lepszych efektów i mocnych włosów.

Odkryj markę Matrix w nowej odsłonie

W 2021 roku marka Matrix przechodzi niemałe zmiany. Zmieniło się logo – to nowe możemy już zauważyć na wybranych gamach produktowych. Dodatkowo kultowe produkty, w tym te do koloryzacji, będziemy mogli poznać w nowej odsłonie.

I tak na rynku pojawiła się koloryzacja trwała Matrix SoColor Pre-Bonded, wzbogacona o innowacyjną formułę wzmacniającą włosy i chroniącą je przed zniszczeniami.

Poznaj świat koloryzacji i stylizacji Matrix:

  • stworzone dla profesjonalistów przez profesjonalistów
  • społeczność otwarta na każdego fryzjera, z pełnym wsparciem edukacyjnym
  • proste rozwiązania dla różnych wyzwań fryzjerskich
  • intensywne kolory i ciekawy design opakowań

Poznaj pierwszą koloryzację z ochronną technologią Pre-Bonded

Produkty z nowej linii do koloryzacji ton w ton i koloryzacji trwałej wzbogacono o kompleks wzmacniający. Kompleks ten opiera się przede wszystkim na taurynie i polimerach kationowych.

  • Technologia Pre-Bonded chroni wewnętrzną strukturę włosa i wzmacnia pasma. Zmniejsza tym samym uszkodzenia podczas farbowania.
  • Technologia Pre-Blended pozwala osiągnąć każdy kolor, na każdej bazie i na każdym podkładzie koloryzującym. W nowych farbach połączono kolor bazowy i modne refleksy.
  • Technologia Pre-Paired pozwala na łączenie farb SoColor i SoColor Sync. Te dwa produkty doskonale się uzupełniają. Dzięki nim możesz osiągnąć równomierny, długotrwały kolor od nasady po końcówki.

Odkryj nowości

Jako pierwsze transformację przeszły kolekcje SoColor oraz SoColor Sync.

W portfolio Matrix pojawiła się też nowość – Kolekcja Natur. To aż 32 odcienie natur z wbudowaną technologią ochronną Pre-Bonded, w tym 6 zupełnie nowych odcieni z popielatymi i fioletowymi refleksami.

Popularne palety
paleta indola color blaster
Odżywka z pigmentami Indola Color Blaster to produkt, który służy do tonowania włosów, odświeżania koloru i nadawania im pastelowego odcienia - od delikatnego po intensywny. Produkt ma również właściwości odżywcze i
Dowiedz się więcej
Profesjonalne farby do włosów Goldwell Elumen rozświetlają włosy od wewnątrz, co daje spektakularne efekty kolorystyczne. Goldwell Elumen to obietnica aż do 70% większej intensywności koloru w porównaniu z permanentnymi
Dowiedz się więcej
paleta londa color switch
Londa Color Switch to koloryzacja semi-permanentna, bezpośrednia.   Paleta składa się z niezwykle kreatywnych odcieni, które w połączeniu ze sobą pozwalają na stworzenie wielu różnych mieszanek. Warto dodać, że
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Co zrobić, jeśli w palecie nie możesz znaleźć takiego koloru, o jakim marzysz? Kolory farb do włosów można

Czytaj dalej

Kultowa maska koloryzująca włosy Revlon powraca w ulepszonej wersji. Sprawdź, na czym polega innowacyjność masek

Czytaj dalej

Zastanawiasz się nad ścięciem włosów i oddaniem ich do fundacji na perukę? To bardzo dobry pomysł. Jeżeli

Czytaj dalej