Indola / Color Blaster

Odcienie tej palety:

Opis:

Odżywka z pigmentami Indola Color Blaster to produkt, który służy do tonowania włosów, odświeżania koloru i nadawania im pastelowego odcienia – od delikatnego po intensywny. Produkt ma również właściwości odżywcze i pielęgnacyjne. Jest prosty w aplikacji.

Jak działa odżywka koloryzująca Indola Color Blaster?

Odżywka Indola Color Blaster łączy w sobie dwie cechy: dba o dobrą kondycję włosów i farbuje je. Co jednak istotne, produkt służy do koloryzacji zmywalnej. Oznacza to, że kolor po kilku myciach się całkowicie zmywa i konieczna jest ponowna aplikacja.

W zależności od wybranego odcienia, odżywka pigmentacyjna Indola Color Blaster może lekko przyciemnić włosy, odświeżyć kolor, zneutralizować niechciane odcienie albo nadać włosom połysku i pastelowych barw.

Za efekt kolorystyczny odpowiada technologia Color-charge Complex. Półtrwałe barwniki są drobno mieszane i wnikają we włosy, dając efekt intensywnych kolorów.

Jak używać odżywki Indola Color Blaster?

W zasadzie produkt aplikuje się w podobny sposób jak zwykłą, pielęgnacyjną odżywkę.

  1. Umyj włosy ulubionym szamponem. Spłucz.
  2. Odciśnij nadmiar wody w ręcznik. Włosy powinny być lekko mokre.
  3. Nałóż na dłonie rękawiczki. Nakładaj odżywkę na włosy, na całej długości. Wmasuj delikatnie produkt w pasma.
  4. Przeczesz włosy grzebieniem. Chodzi o to, żeby produkt był równomiernie zaaplikowany.
  5. Pozostaw na kilka minut na włosach (maksymalnie na 10 minut). Im dłużej odżywka pozostaje na włosach, tym mocniejszy kolor.
  6. Spłucz wodą.

Kolor utrzymuje się do kilku myć. Oczywiście aplikację produktu można powtarzać w dowolnej częstotliwości.

Jak dobrać kolor odżywki Color Blaster?

Paletę Indola Color Blaster możemy podzielić na trzy sekcje, które ułatwią dobór odpowiedniego odcienia do rodzaju włosów.

  • pastele i wyraziste kolory dla włosów jasny blond (odcienie: Willow, Clarendon, Valencia, Lark)
  • odcienie dla odświeżenia koloru włosów farbowanych (Sierra, Crema, Aden, Nashville, Sutro)
  • neutralizator żółtych tonów dla włosów blond (Juno)

Stosowanie pasteli na ciemnych włosach nie przyniesie spodziewanego efektu – włosy będą lśniące i odżywione, jednak kolorowe refleksy nie będą widoczne. Dokładną instrukcję doboru kolorów do odcienia włosów umieściliśmy na fotografiach poniżej.

Indola Color Blaster – efekty

Dla włosów blond polecamy odcienie: Willow, Clarendon, Valencia, Lark, Juno oraz Crema. Kolor Juno (neutralizator) pozwala pozbyć się niechcianych żółtych refleksów na włosach rozjaśnianych. Poza tym pięknie nabłyszcza włosy. Crema to odcień dla włosów na poziomie 7-9.

indola color blaster juno

indola color blaster crema

Kolory Willow (różowy), Valencia (miętowo-zielony), Lark (srebrzysto-szary) i Clarendon (niebieski) przeznaczone są do włosów na poziomie 9 i jaśniejszych. Mogą być użyte do ciemniejszych baz do łagodnego tonowania.

Indola Color Blaster Willow

Indola Color Blaster Valencia

Indola Color Blaster Lark

Indola Color Blaster Clarendon

Odcienie Mayfair (czerwony), Sutro (czarny) oraz Sierra (czekoladowy brąz) są idealne dla włosów blond, brązowych i czerwonych na poziomie 5-7. Doskonale podbijają kolor, wzmacniają jego intensywność i nadają piękne refleksy.

Indola Color bLASTER mAYFAIR

indola color blaster sutro

Odcień Aden jest idealny do ciemnych włosów – doskonale neutralizuje ciepłe refleksy i nadaje włosom chłodnych tonów. Z kolei odcień Nashville sprawdzi się w odświeżaniu koloru włosów rudych (czerwonych). Może też nadać intensywny odcień jasnym włosom blond.

indola color blaster aden

indola color blaster nashville

Właściwości pielęgnacyjne odżywki koloryzującej Indola Color Blaster

Kosmetyk ten nie tylko tonuje włosy i nadaje im pięknych odcieni, ale również poprawia ich kondycję. Po zastosowaniu odżywki włosy są gładkie i elastyczne. W składzie produktu znajduje się hydrolizowana keratyna, znana z właściwości wzmacniających włosy. Ponadto ekstrakt z pestek moreli odżywia włosy i działa wygładzająco.

Gdzie kupić?

Pełną paletę kolorów Indola Color Blaster znajdziecie w sklepie hairstore.pl.