nowe maski revlon nutri color filters

Nowość! Maski koloryzujące Revlon Nutri Color Filters

18.01.2021
Kultowa maska koloryzująca włosy Revlon powraca w ulepszonej wersji. Sprawdź, na czym polega innowacyjność masek Revlon Nutri Color Filters i poznaj wszystkie kolory z odświeżonej palety.

Nowa formuła Nutri Color Filters to bezpieczne zarówno dla planety, jak i kobiet maski z pigmentami, które służą do tonowania włosów, odświeżania koloru i nadawania włosom ciekawych odcieni – na jakiś czas.

3 razy bardziej intensywnie

Nowe maski Revlon Nutri Color Filters zyskały nie tylko nowe, bardziej ekologiczne i wygodniejsze w użytkowaniu opakowania, ale też ulepszoną formułę.

  • intensywna pielęgnacja dzięki witaminom i pantenolowi: włosy są mniej łamliwe, łatwo się je rozczesuje, pasma są miękkie i delikatne w dotyku; maska dzięki działaniu odżywczemu pozostawia włosy zdrowsze i piękniejsze
  • intensywny kolor zapewniają specjalne pigmenty jonowe, które przylegają do osłonki włosów za sprawą ładunków elektrostatycznych, a w efekcie dają wielowymiarowy kolor nawet w 3 minuty
  • intensywny połysk zapewniają specjalne filtry, które działają dodatkowo na włosy kondycjonująco

Piękny kolor włosów już w 3 minuty

Maski koloryzujące Revlon Nutri Color Filters działają bardzo szybko. Odświeżenie czy tonowanie koloru można uzyskać nawet już po 3 minutach.

  • nasycone kolory uzyskujemy po 3 minutach aplikacji na włosach
  • do uzyskania fantazyjnych odcieni potrzeba 15 minut

Całą paletę podzielono na trzy grupy:

  • 10 odcieni do tonowania, odświeżania i/lub neutralizacji koloru (1022, 1002, 1011, 931, 740, 1003, 821, 642, 730, 524)
  • 10 odcieni fantazyjnych, intensywnych, które nie tylko odświeżają, ale pozwalają kreować ciekawe efekty na włosach, co więcej, można je łączyć ze sobą i bawić się kolorem (190, 400, 600, 050, 054, 500, 200, 020, 300, 097)
  • 3 odcienie do połączenia z pozostałymi w celu kreowania nowych kolorów (clear, blush, shadow)

Odcienie do tonowania włosów (pierwsza grupa) są dedykowane blondynkom i brunetkom. Podkreślają kolor, odświeżają go i dodają włosom blasku. Po 3 minutach uzyskasz odświeżenie koloru, zaś po 15 minutach osiągniesz efekt głębokiego tonowania.

revlon nutri color filters efekty na włosach

Odcienie Fashion dają ekspresyjny, żywy kolor oraz odświeżają odcień.

Dla spersonalizowanych efektów należy zmieszać wybrany odcień maski z kolorem do kreacji (clear – bezbarwny , blush – różowy, ryumiany, shadow – ciemny). Efekt końcowy widać w miseczce po połączeniu wybranych odcieni.

Poniżej znajdziesz tabelkę, która zawiera wycofane odcienie i alternatywne rozwiązania z nowej palety Nutri Color Filters.

 

revlon nutri color filters, revlon maska koloryzująca

Jak stosować maskę koloryzującą Revlon Nutri Color Filters?

Stosowanie tego kosmetyku jest bardzo proste. Najpierw trzeba umyć włosy i odcisnąć nadmiar wody w ręcznik – włosy powinny być tylko trochę wilgotne.

Nakładaj maskę w rękawiczkach jednorazowych – niektóre odcienie mogą delikatnie zabarwić skórę dłoni. Nałóż porcję maski na włosy od nasady po końce i zwiąż włosy w koczek na czubku głowy.

Odczekaj od 3 do 15 minut w zależności od wybranego odcienia i efektu, jaki chcesz uzyskać (im dłużej trzymasz maskę na włosach, tym kolor będzie intensywniejszy).

Po kilku minutach należy spłukać maskę z włosów pod bieżącą, letnią wodą. I gotowe – włosy wystarczy wysuszyć albo pozostawić do swobodnego wyschnięcia.

Popularne palety
loreal majirel glow jasne kolory
Nowa seria Loreal Majirel Glow to prosty sposób na osiągnięcie naturalnego i wyjątkowo świetlistego koloru. Te profesjonalne farby do włosów z kultowej już serii Majirel charakteryzują się formułą wzmocnioną
Dowiedz się więcej
Farba Londa Color Permanent to profesjonalny kosmetyk, który zawiera innowacyjną formułę Vitaflection Microspheres. Jej zadaniem jest nadanie włosom intensywnego i świeżego koloru. Oprócz tego kosmetyk doskonale
Dowiedz się więcej
Farba Loreal Inoa Ultra Blond jest trwałą koloryzacją bez amoniaku, która zapewni Ci spektakularne rozjaśnienie już w 50 minut. Umożliwia uzyskanie rozjaśnienia nawet o 5 tonów zachowując przy tym naturalny efekt
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych,

Czytaj dalej

Technologia farbowania włosów, a także oczekiwania klientów, zmieniły się w ostatnim czasie. Farby kryją jeszcze

Czytaj dalej

Dzisiaj rozszyfrowujemy informacje, które widnieją na opakowaniach farb do włosów. Pudełka i tubki zawierają

Czytaj dalej