nowe maski revlon nutri color filters

Nowość! Maski koloryzujące Revlon Nutri Color Filters

18.01.2021
Kultowa maska koloryzująca włosy Revlon powraca w ulepszonej wersji. Sprawdź, na czym polega innowacyjność masek Revlon Nutri Color Filters i poznaj wszystkie kolory z odświeżonej palety.

Nowa formuła Nutri Color Filters to bezpieczne zarówno dla planety, jak i kobiet maski z pigmentami, które służą do tonowania włosów, odświeżania koloru i nadawania włosom ciekawych odcieni – na jakiś czas.

3 razy bardziej intensywnie

Nowe maski Revlon Nutri Color Filters zyskały nie tylko nowe, bardziej ekologiczne i wygodniejsze w użytkowaniu opakowania, ale też ulepszoną formułę.

  • intensywna pielęgnacja dzięki witaminom i pantenolowi: włosy są mniej łamliwe, łatwo się je rozczesuje, pasma są miękkie i delikatne w dotyku; maska dzięki działaniu odżywczemu pozostawia włosy zdrowsze i piękniejsze
  • intensywny kolor zapewniają specjalne pigmenty jonowe, które przylegają do osłonki włosów za sprawą ładunków elektrostatycznych, a w efekcie dają wielowymiarowy kolor nawet w 3 minuty
  • intensywny połysk zapewniają specjalne filtry, które działają dodatkowo na włosy kondycjonująco

Piękny kolor włosów już w 3 minuty

Maski koloryzujące Revlon Nutri Color Filters działają bardzo szybko. Odświeżenie czy tonowanie koloru można uzyskać nawet już po 3 minutach.

  • nasycone kolory uzyskujemy po 3 minutach aplikacji na włosach
  • do uzyskania fantazyjnych odcieni potrzeba 15 minut

Całą paletę podzielono na trzy grupy:

  • 10 odcieni do tonowania, odświeżania i/lub neutralizacji koloru (1022, 1002, 1011, 931, 740, 1003, 821, 642, 730, 524)
  • 10 odcieni fantazyjnych, intensywnych, które nie tylko odświeżają, ale pozwalają kreować ciekawe efekty na włosach, co więcej, można je łączyć ze sobą i bawić się kolorem (190, 400, 600, 050, 054, 500, 200, 020, 300, 097)
  • 3 odcienie do połączenia z pozostałymi w celu kreowania nowych kolorów (clear, blush, shadow)

Odcienie do tonowania włosów (pierwsza grupa) są dedykowane blondynkom i brunetkom. Podkreślają kolor, odświeżają go i dodają włosom blasku. Po 3 minutach uzyskasz odświeżenie koloru, zaś po 15 minutach osiągniesz efekt głębokiego tonowania.

revlon nutri color filters efekty na włosach

Odcienie Fashion dają ekspresyjny, żywy kolor oraz odświeżają odcień.

Dla spersonalizowanych efektów należy zmieszać wybrany odcień maski z kolorem do kreacji (clear – bezbarwny , blush – różowy, ryumiany, shadow – ciemny). Efekt końcowy widać w miseczce po połączeniu wybranych odcieni.

Poniżej znajdziesz tabelkę, która zawiera wycofane odcienie i alternatywne rozwiązania z nowej palety Nutri Color Filters.

 

revlon nutri color filters, revlon maska koloryzująca

Jak stosować maskę koloryzującą Revlon Nutri Color Filters?

Stosowanie tego kosmetyku jest bardzo proste. Najpierw trzeba umyć włosy i odcisnąć nadmiar wody w ręcznik – włosy powinny być tylko trochę wilgotne.

Nakładaj maskę w rękawiczkach jednorazowych – niektóre odcienie mogą delikatnie zabarwić skórę dłoni. Nałóż porcję maski na włosy od nasady po końce i zwiąż włosy w koczek na czubku głowy.

Odczekaj od 3 do 15 minut w zależności od wybranego odcienia i efektu, jaki chcesz uzyskać (im dłużej trzymasz maskę na włosach, tym kolor będzie intensywniejszy).

Po kilku minutach należy spłukać maskę z włosów pod bieżącą, letnią wodą. I gotowe – włosy wystarczy wysuszyć albo pozostawić do swobodnego wyschnięcia.

Popularne palety
Igora Expert Mousse to pianki do włosów dające efekt nabłyszczenia, jak również odżywienie włosów bez zobowiązań. Pianki do włosów dające efekt nabłyszczenia: Odświeżenie koloru Delikatne
Dowiedz się więcej
wszystkie kolory matrix socolor pre-bonded
Krem koloryzujący Matrix SoColor Pre-Bonded to nowa odsłona kultowej farby do włosów. Formuła produktu uwielbianego przez kobiety została wzbogacona o technologię Pre-Bonded, która wzmacnia włosy i chroni przed
Dowiedz się więcej
Dzięki nowoczesnej koloryzacji Indola Permanent Care Color można uzyskać olśniewający trwały kolor, dbając jednocześnie o kondycję i zdrowy wygląd włosów. Permanentna koloryzacja Indola PCC jest niezawodna i
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Znasz ten moment, kiedy z uśmiechem na twarzy zerkasz w lustro, żeby ocenić swój nowy kolor włosów? Radość z

Czytaj dalej

Do przygotowania farby potrzebne jest dobranie odpowiedniego stężenia oksydantu. Dowiesz się tutaj, jak

Czytaj dalej

Podczas domowej koloryzacji zdarza się czasami, że niechcący zafarbujemy skórę na czole czy ubrudzimy dłonie. Co

Czytaj dalej