Indola / Permanent Caring Color

Odcienie tej palety:

Opis:

Dzięki nowoczesnej koloryzacji Indola Permanent Care Color można uzyskać olśniewający trwały kolor, dbając jednocześnie o kondycję i zdrowy wygląd włosów.
Permanentna koloryzacja Indola PCC jest niezawodna i bazuje na technologii o wysokiej jakości. To odpowiedź na rosnące potrzeby dotyczące profesjonalnej koloryzacji.

Permanentną koloryzację Indola PCC wyróżnia:

  • Jakość koloru – Skoncentrowane mikropigmenty dogłębnie wnikają w włókna włosów.
  • Aktywna Pielęgnacja – Opatentowany Nutri-Care Complex wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów.
  • Gładka Konsystencja – Szybkie łączenie i łatwość aplikacji.
  • Kompletna Linia Produktów – PCC to linia około 100 odcieni zgrupowanych w 5 kategoriach.
  • Konsystencja i zapach – Gładka, kremowa konsystencja zapewnia przyjemną aplikację oraz ułatwia dogłębną penetrację pigmentów; delikatna, owocowa nuta zapachowa umila zabieg koloryzacji.

Gdzie kupić?

Farby Indola możesz kupić w sklepie Hairstore.pl
Dostępne także w gotowym zestawie z oksydantem i szamponem.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.