Revlon / Color Filters

Odcienie tej palety:

Opis:

Maska koloryzująca Revlon Nutri Color Filters to kosmetyk pielęgnacyjno-koloryzujący z witaminami, które zapewniają włosom wzmocnienie i ochronę. Dzięki działaniu odżywczemu włosy stają się zdrowsze i miłe w dotyku. Główny składnik aktywny to pantenol.

Intensywna pielęgnacja

Maska koloryzująca Revlon Nutri Color Filters zapewnia zmniejszenie łamliwości włosów, ułatwia rozczesywanie, a przy tym nie obciąża pasm.

Intensywny kolor

Kosmetyk tonuje włosy i nadaje im piękne barwy. Koloryzacja Nutri Color Filters opiera się na pigmentach jonowych, które przylegają do osłonki włosów za sprawą ładunków elektrostatycznych. Efekt to natychmiastowy i wielowymiarowy kolor.

Intensywny połysk

formuła wzbogacona o czynniki kosmetyczne zapewnia zdrowie włosom. Dzięki specjalnym filtrom włosy stają się promiennie błyszczące. Maska działa też kondycjonująco – uszczelnia łuski włosów, zapobiega elektryzowaniu i wygładza pasma.

Jak używać?

Umyj włosy i osusz je ręcznikiem. Następnie wyciśnij kilka porcji kremu oraz rozprowadź je na włosach. Odczekaj od 3 do 15 minut i dokładnie spłucz. Stosuj tylko na włosy farbowane!