Londa / Color Switch

Odcienie tej palety:

Opis:

Londa Color Switch to koloryzacja semi-permanentna, bezpośrednia.   Paleta składa się z niezwykle kreatywnych odcieni, które w połączeniu ze sobą pozwalają na stworzenie wielu różnych mieszanek. Warto dodać, że mieszanie odcieni jest  łatwe, a przez łączenie poszczególnych kolorów tworzymy nowe warianty, co z pewnością stanowi pole do popisu kreatywności. Kolory z palety Londa Color Switch można łączyć ze sobą dowolnie. Istotną cechą tej koloryzacji jest również brak konieczności  użycia aktywatora. Co dość istotne, efekty koloryzacji są widoczne już po 10 minutach. Mieszanka koloryzująca dokładnie pokrywa włosy.

Wyraź siebie z Londa Color Switch

Koloryzacja semi-permanenta Londa Color Switch daje naprawdę wiele możliwości. Farba jest bardzo łatwa w aplikacji i nie wymaga użycia dewelopera. W zasadzie wystarczy tylko wycisnąć krem koloryzujący z tubki do miseczki i nałożyć na włosy.

  • wszystkie odcienie można ze sobą dowolnie łączyć
  • nie wymaga dokupienia oksydantu
  • efekty po 10 minutach
  • można nakładać na suche albo mokre włosy
  • można nakładać techniką aplikacji swobodnej albo na foliach
  • nie zawiera amoniaku
  • trwałość do 20 myć

Przeczytaj artykuł: Londa Color Switch, czyli koloryzacja na miarę naszych czasów

Formuła Grip-On

Za tak szybkie i doskonałe efekty koloryzacji odpowiada zastosowana formuła Grip-On. Polega ona na tym, że barwniki kationowe i niejonowe idealnie przylegają do włosów. Zapewniają tym samym dokładne krycie i szybkie efekty.

Co ważne, farbę Londa Color Switch można polecić do każdego typu włosów, niezależnie od stanu czy struktury. Farba w każdym przypadku zapewni odpowiednie krycie.

Sposób użycia

Color Switch to formuła gotowa do użycia. Wszystkie odcienie można ze sobą łączyć. Dla bardziej intensywnego efektu można wstępnie rozjaśnić włosy. Nakładaj mieszankę na suche albo wilgotne włosy i pozostaw na 10-20 minut. Rozczesz dla równomiernego rozprowadzenia koloru. Po 10-20 minutach spłucz wodą, aż woda będzie przejrzysta. Zalecamy nakładanie poszczególnych odcieni oddzielnie, ponieważ w trakcie spłukiwania mogą się ze sobą zmieszać.

Londa Color Switch to także doskonały sposób na kolorowy balayage, na przykład w odcieniach fioletu.