koloryzacja alfaparf, lookbook alfaparf milano eden

Lookbook Alfaparf Milano. Czy jesteście gotowi na wejście do Edenu?

18.08.2020

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego świata pełnego optymizm, radości i tolerancji.

W naszym świecie wszyscy świecą razem

Kolekcja Eden inspirowana jest rajskim ogrodem, który znamy z kart Biblii. U podstaw tej palety kolorów stoją szacunek do ludzkiego bytu, balans, równowaga, harmonia – a wszystko to po to, żeby podkreślić swój niepowtarzalny charakter.

Cała gama Alfaparf Milano Eden jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma tutaj granic – znajdź siebie i wyraź to za pomocą koloru, dowolnego koloru. A potem wybierz się na spacer po ogrodzie Eden – pełnym harmonii i błyszcz z innymi.

Nowe kolory nie rozróżniają płci

Kolekcja Eden to kolory dla niej i dla niego – można je dowolnie łączyć i dowolnie stosować. Nie ma granic. Nie ma stereotypów, nie ma podziałów na płcie. Kolory Alfaparf Milano Eden zostały tak skomponowane, żeby pomogły wyrazić osobowość i charakter – te niepowtarzalne składowe naszej osoby.

W kolekcji znajdują się kolory neutralne i podstawowe, ale także intensywne, które pozwalają uchwycić niepowtarzalne niuanse, jak błękity czy zielenie. Bo kiedy spotykają się odmienne od siebie elementy, zawsze powstaje coś nowego i specjalnego.

Lookbook Alfaparf Milano Eden

Zainspiruj się gotowymi lookami i znajdź swoją drogę. Zobacz, jak wyrażają siebie #alfaparfpeople. Ukazane na zdjęciach efekty kolorystyczne został osiągnięte za pomocą profesjonalnych farb do włosów Alfaparf z dodatkiem pigmentu Alfaparf Pigments.

lookbook alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja z farbami alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja włosów alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja blond z alfaparf
Źródło: materiały producenta
Popularne palety
wszystkie kolory matrix socolor pre-bonded
Krem koloryzujący Matrix SoColor Pre-Bonded to nowa odsłona kultowej farby do włosów. Formuła produktu uwielbianego przez kobiety została wzbogacona o technologię Pre-Bonded, która wzmacnia włosy i chroni przed
Dowiedz się więcej
inebrya kromask, kromask, kolory kromask, maska koloryzująca kromask
Maska koloryzująca Inebrya Kromask to nieprzerwanie od wielu lat hit blogosfery i nie tylko. Ta innowacyjna maska odświeża kolor włosów farbowanych między kolejnymi koloryzacjami oraz stanowi świetny sposób na
Dowiedz się więcej
Igora Expert Mousse to pianki do włosów dające efekt nabłyszczenia, jak również odżywienie włosów bez zobowiązań. Pianki do włosów dające efekt nabłyszczenia: Odświeżenie koloru Delikatne
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Znasz ten moment, kiedy z uśmiechem na twarzy zerkasz w lustro, żeby ocenić swój nowy kolor włosów? Radość z

Czytaj dalej

Kultowa maska koloryzująca włosy Revlon powraca w ulepszonej wersji. Sprawdź, na czym polega innowacyjność masek

Czytaj dalej

Gdy potocznie opisujemy odcienie kolorów włosów, przyjmujemy nazwy zwyczajowe, budzące łatwe i uniwersalne

Czytaj dalej