koloryzacja alfaparf, lookbook alfaparf milano eden

Lookbook Alfaparf Milano. Czy jesteście gotowi na wejście do Edenu?

18.08.2020

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego świata pełnego optymizm, radości i tolerancji.

W naszym świecie wszyscy świecą razem

Kolekcja Eden inspirowana jest rajskim ogrodem, który znamy z kart Biblii. U podstaw tej palety kolorów stoją szacunek do ludzkiego bytu, balans, równowaga, harmonia – a wszystko to po to, żeby podkreślić swój niepowtarzalny charakter.

Cała gama Alfaparf Milano Eden jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma tutaj granic – znajdź siebie i wyraź to za pomocą koloru, dowolnego koloru. A potem wybierz się na spacer po ogrodzie Eden – pełnym harmonii i błyszcz z innymi.

Nowe kolory nie rozróżniają płci

Kolekcja Eden to kolory dla niej i dla niego – można je dowolnie łączyć i dowolnie stosować. Nie ma granic. Nie ma stereotypów, nie ma podziałów na płcie. Kolory Alfaparf Milano Eden zostały tak skomponowane, żeby pomogły wyrazić osobowość i charakter – te niepowtarzalne składowe naszej osoby.

W kolekcji znajdują się kolory neutralne i podstawowe, ale także intensywne, które pozwalają uchwycić niepowtarzalne niuanse, jak błękity czy zielenie. Bo kiedy spotykają się odmienne od siebie elementy, zawsze powstaje coś nowego i specjalnego.

Lookbook Alfaparf Milano Eden

Zainspiruj się gotowymi lookami i znajdź swoją drogę. Zobacz, jak wyrażają siebie #alfaparfpeople. Ukazane na zdjęciach efekty kolorystyczne został osiągnięte za pomocą profesjonalnych farb do włosów Alfaparf z dodatkiem pigmentu Alfaparf Pigments.

lookbook alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja z farbami alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja włosów alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja blond z alfaparf
Źródło: materiały producenta
Popularne palety
Seria Schwarzkopf Professional BlondMe to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów blond oraz kosmetyki do koloryzacji włosów. Wszystko po to, żeby blond zachwycał jeszcze bardziej. Schwarzkopf BlondMe - poznaj
Dowiedz się więcej
W palecie Color Sync znajdziesz prawie 50 pięknych odcieni. Jednym z nich jest chociażby Clear, czyli bezbarwny produkt, za pomocą którego możesz rozcieńczyć pigmenty zawarte w farbie o 1 poziom. Jeśli wybierzesz
Dowiedz się więcej
Farba Loreal Inoa Ultra Blond jest trwałą koloryzacją bez amoniaku, która zapewni Ci spektakularne rozjaśnienie już w 50 minut. Umożliwia uzyskanie rozjaśnienia nawet o 5 tonów zachowując przy tym naturalny efekt
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Zastanawiasz się, jak długo trzymać farbę na włosach, jak przygotować mieszankę i czy test alergiczny jest

Czytaj dalej

Technologia farbowania włosów, a także oczekiwania klientów, zmieniły się w ostatnim czasie. Farby kryją jeszcze

Czytaj dalej

Przy podejmowaniu decyzji o farbowaniu jednocześnie decydujemy się na określony sposób koloryzacji. Do wyboru

Czytaj dalej