koloryzacja alfaparf, lookbook alfaparf milano eden

Lookbook Alfaparf Milano. Czy jesteście gotowi na wejście do Edenu?

18.08.2020

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego świata pełnego optymizm, radości i tolerancji.

W naszym świecie wszyscy świecą razem

Kolekcja Eden inspirowana jest rajskim ogrodem, który znamy z kart Biblii. U podstaw tej palety kolorów stoją szacunek do ludzkiego bytu, balans, równowaga, harmonia – a wszystko to po to, żeby podkreślić swój niepowtarzalny charakter.

Cała gama Alfaparf Milano Eden jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma tutaj granic – znajdź siebie i wyraź to za pomocą koloru, dowolnego koloru. A potem wybierz się na spacer po ogrodzie Eden – pełnym harmonii i błyszcz z innymi.

Nowe kolory nie rozróżniają płci

Kolekcja Eden to kolory dla niej i dla niego – można je dowolnie łączyć i dowolnie stosować. Nie ma granic. Nie ma stereotypów, nie ma podziałów na płcie. Kolory Alfaparf Milano Eden zostały tak skomponowane, żeby pomogły wyrazić osobowość i charakter – te niepowtarzalne składowe naszej osoby.

W kolekcji znajdują się kolory neutralne i podstawowe, ale także intensywne, które pozwalają uchwycić niepowtarzalne niuanse, jak błękity czy zielenie. Bo kiedy spotykają się odmienne od siebie elementy, zawsze powstaje coś nowego i specjalnego.

Lookbook Alfaparf Milano Eden

Zainspiruj się gotowymi lookami i znajdź swoją drogę. Zobacz, jak wyrażają siebie #alfaparfpeople. Ukazane na zdjęciach efekty kolorystyczne został osiągnięte za pomocą profesjonalnych farb do włosów Alfaparf z dodatkiem pigmentu Alfaparf Pigments.

lookbook alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja z farbami alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja włosów alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja blond z alfaparf
Źródło: materiały producenta
Popularne palety
Paleta Schwarzkopf Igora Color Gloss to profesjonalne farby do włosów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  Farby z tej serii przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach
Dowiedz się więcej
goldwell colorance pastele
Odkryj pastelową odsłonę kultowych już farb do koloryzacji trwałej Goldwell Colorance. Pastelowa paleta zawiera delikatne, kreatywne odcienie, najmodniejsze w tym sezonie. Seria Pastele Colorance to z jednej strony
Dowiedz się więcej
igora royal nude tones, paleta igora royal
Farba do włosów Schwarzkopf Professional Igora Royal Nude Tones to nowa odsłona kultowych już palet Igora Royal. Tym razem mamy do czynienia z modnymi odcieniami nude. W palecie znajdziemy wielotonowe odcienie beżu - od
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Zimny kolor włosów, nawet jeśli jesteś brunetką, żadnych ciepłych odcieni i niechcianych tonów, a to wszystko

Czytaj dalej

Czy w ciąży można farbować włosy? Czy malowanie włosów w ciąży jest bezpieczne? Jakich farb używać? A może

Czytaj dalej

Gdy potocznie opisujemy odcienie kolorów włosów, przyjmujemy nazwy zwyczajowe, budzące łatwe i uniwersalne

Czytaj dalej