koloryzacja alfaparf, lookbook alfaparf milano eden

Lookbook Alfaparf Milano. Czy jesteście gotowi na wejście do Edenu?

18.08.2020

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego świata pełnego optymizm, radości i tolerancji.

W naszym świecie wszyscy świecą razem

Kolekcja Eden inspirowana jest rajskim ogrodem, który znamy z kart Biblii. U podstaw tej palety kolorów stoją szacunek do ludzkiego bytu, balans, równowaga, harmonia – a wszystko to po to, żeby podkreślić swój niepowtarzalny charakter.

Cała gama Alfaparf Milano Eden jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma tutaj granic – znajdź siebie i wyraź to za pomocą koloru, dowolnego koloru. A potem wybierz się na spacer po ogrodzie Eden – pełnym harmonii i błyszcz z innymi.

Nowe kolory nie rozróżniają płci

Kolekcja Eden to kolory dla niej i dla niego – można je dowolnie łączyć i dowolnie stosować. Nie ma granic. Nie ma stereotypów, nie ma podziałów na płcie. Kolory Alfaparf Milano Eden zostały tak skomponowane, żeby pomogły wyrazić osobowość i charakter – te niepowtarzalne składowe naszej osoby.

W kolekcji znajdują się kolory neutralne i podstawowe, ale także intensywne, które pozwalają uchwycić niepowtarzalne niuanse, jak błękity czy zielenie. Bo kiedy spotykają się odmienne od siebie elementy, zawsze powstaje coś nowego i specjalnego.

Lookbook Alfaparf Milano Eden

Zainspiruj się gotowymi lookami i znajdź swoją drogę. Zobacz, jak wyrażają siebie #alfaparfpeople. Ukazane na zdjęciach efekty kolorystyczne został osiągnięte za pomocą profesjonalnych farb do włosów Alfaparf z dodatkiem pigmentu Alfaparf Pigments.

lookbook alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja z farbami alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja włosów alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja blond z alfaparf
Źródło: materiały producenta
Popularne palety
wella farby do włosów, wella paleta, wella color fresh create, wella cf create
Wella Color Fresh Create to semi-permanenta koloryzacja, która daje niemal nieograniczone możliwości. Paleta pełna jest żywych, intensywnych, wibrujących kolorów. Z tymi farbami można osiągnąć pastelowe i
Dowiedz się więcej
loreal cool cover, loreal majirel cool cover, loreal cool cover cała paleta
Farba do włosów Loreal Majirel Cool Cover to bogata paleta kolorów i produkty, które chronią włosy przed zniszczeniami podczas koloryzacji. Cała paleta składa się z kolorów podstawowych, złocistych odcieni, popielatych
Dowiedz się więcej
Profesjonalna farba "ton w ton" Schwarzkopf Igora Vibrance nie zawiera amoniaku. Cudownie podkreśla refleksy, dodaje włosom blasku i zachwyca czystością oraz intensywnością poszczególnych odcieni. W palecie Schwarzkopf
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Koloryzacja włosów profesjonalnymi farbami fryzjerskimi jest z pewnością trudniejsza niż tymi kupowanymi w

Czytaj dalej

Tym razem przygotowaliśmy dla was inspiracje w duchu delikatności, naturalności i kobiecości. Piękny blond, pełne

Czytaj dalej

Farbowanie włosów to najprościej rzecz ujmując – zmiana naturalnego koloru za pomocą odpowiednio dobranych

Czytaj dalej