koloryzacja alfaparf, lookbook alfaparf milano eden

Lookbook Alfaparf Milano. Czy jesteście gotowi na wejście do Edenu?

18.08.2020

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego świata pełnego optymizm, radości i tolerancji.

W naszym świecie wszyscy świecą razem

Kolekcja Eden inspirowana jest rajskim ogrodem, który znamy z kart Biblii. U podstaw tej palety kolorów stoją szacunek do ludzkiego bytu, balans, równowaga, harmonia – a wszystko to po to, żeby podkreślić swój niepowtarzalny charakter.

Cała gama Alfaparf Milano Eden jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Nie ma tutaj granic – znajdź siebie i wyraź to za pomocą koloru, dowolnego koloru. A potem wybierz się na spacer po ogrodzie Eden – pełnym harmonii i błyszcz z innymi.

Nowe kolory nie rozróżniają płci

Kolekcja Eden to kolory dla niej i dla niego – można je dowolnie łączyć i dowolnie stosować. Nie ma granic. Nie ma stereotypów, nie ma podziałów na płcie. Kolory Alfaparf Milano Eden zostały tak skomponowane, żeby pomogły wyrazić osobowość i charakter – te niepowtarzalne składowe naszej osoby.

W kolekcji znajdują się kolory neutralne i podstawowe, ale także intensywne, które pozwalają uchwycić niepowtarzalne niuanse, jak błękity czy zielenie. Bo kiedy spotykają się odmienne od siebie elementy, zawsze powstaje coś nowego i specjalnego.

Lookbook Alfaparf Milano Eden

Zainspiruj się gotowymi lookami i znajdź swoją drogę. Zobacz, jak wyrażają siebie #alfaparfpeople. Ukazane na zdjęciach efekty kolorystyczne został osiągnięte za pomocą profesjonalnych farb do włosów Alfaparf z dodatkiem pigmentu Alfaparf Pigments.

lookbook alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja z farbami alfaparf
Źródło: materiały producenta
koloryzacja włosów alfaparf eden
Źródło: materiały producenta
koloryzacja blond z alfaparf
Źródło: materiały producenta
Popularne palety
Color Touch to wielozadaniowa koloryzacja demi-permanentna. Nadaje włosom zdrowo wyglądający połysk i wielowymiarowy efekt koloryzacji zmieniający się w różnym świetle. Różnorodność i wszechstronność Color
Dowiedz się więcej
Tuszowanie siwizny już w 5 minut – usługa bez amoniaku dla naturalnego efektu kolorystycznego. To właśnie gwarancja jakości Goldwell Men Reshade. Sposób użycia: Proporcje mieszania Proporcja mieszania
Dowiedz się więcej
Majirel to koloryzacja trwała z utlenianiem. Ma postać kremu koloryzującego, wymaga mieszania z oksydantem(6 lub 9 %). Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości, a dzięki zawartości selektywnego składnika
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Nowy produkt Londy zachwyca prostotą przygotowania i możliwościami, jakie się za tym kryją. Londa Color Switch to

Czytaj dalej

Farbując włosy samodzielnie w domu oszczędza się czas i często sporo pieniędzy, dlatego wiele kobiet decyduje

Czytaj dalej

Czy w ciąży można farbować włosy? Czy malowanie włosów w ciąży jest bezpieczne? Jakich farb używać? A może

Czytaj dalej