koloryzacja bezpośrednia lisaplex, koloryzacja kreatywna lisaplex

Lisaplex Xtreme Color – prosty sposób na kreatywną koloryzację

13.07.2020
Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych, odważnych kolorów. Zaszalej z fryzurą i powiedz stop nudzie.

Farba do włosów Lisaplex Xtreme Color to koloryzacja bezpośrednia. Oznacza to, że farby nie trzeba łączyć z deweloperem. Kremowy kosmetyk aplikuje się bezpośrednio na włosy. Niska zawartość amoniaku i kwaśne pH sprawiają, że włosy nie niszczą się podczas koloryzacji. Jaki jest kolor z Lisaplex Xtreme Color? Szybki, długotrwały i łatwy do usunięcia.

#Szybki

Z Lisaplex szybko zafarbujesz włosy. Nie musisz łączyć farby z deweloperem – wystarczy tylko wycisnąć preparat z tubki do miseczki i aplikować na włosy bezpośrednio. Potem należy odczekać odpowiedni czas i zmyć farbę z włosów.

Farba rekomendowana jest do włosów jasnych, na poziomie 8/9/10. Co istotne, nie pokrywa siwych włosów. Z kolei na włosach ciemniejszych rezultaty będą inne niż w palecie bądź kolor nie będzie widoczny.

Lisaplex Xtreme Color należy nakładać na suche albo osuszone ręcznikiem włosy za pomocą pędzelka. Czas działania to 10-20 minut. Potem należy zmyć preparat z włosów za pomocą bieżącej wody.

#Trwały

W odróżnieniu od klasycznych koloryzacji, które zmieniają strukturę włosa Lisaplex ™ Xtreme Color działa z kwaśnym pH, dzięki czemu włosy są idealnie odżywione.

Kolor utrzymuje się nawet powyżej 8 myć. Na trwałość koloru wpływa też oczywiście stan włosów. Czym zdrowsze i mocniejsze włosy, tym kolor będzie trwalszy.

farba do włosó lisaplex xtreme kolor, kolory lisap xtreme color

Najbardziej trwałe kolory to niebieski i zielony. Średnio trwałe kolory to: czerwony, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty.

Warto kilka słów napisać jeszcze o samej technologii użytej w koloryzacji Lisaplex Xtreme Color. Vegetal Protein Technology gwarantuje:

  • kosmetyczność: wzmacnia i wyrównuje powierzchnię włosa, zmniejsza uszkodzenia spowodowane częstymi zabiegami chemicznymi, zanieczyszczeniem środowiska i stylizacją
  • ochronę koloru
  • regenerację: odbudowuje włosy od wewnątrz, co zapobiega ich łamliwości, wzmacnia je i chroni przed uszkodzeniami związanymi z czesaniem, modelowaniem
  • a nawet poprawę objętości i grubości włosów

Mocniejsze i zdrowe włosy to trwalszy kolor i intensywne tony na dłużej.

# Łatwy do usunięcia

Lubisz często zmieniać wizerunek? Masz kilka obliczy i chętnie wyrazisz je kolorem włosów? Lisaplex Xtreme Color Ci na to pozwoli. Mimo tego, że kolor utrzymuje się ponad 8 myć, można się go pozbyć celowo szybciej.

Z gotowymi recepturami usuniesz kolor z włosów bezpiecznie i bez ich osłabiania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zmieniać kolor praktycznie co tydzień.

Gotowe przepisy na bezpieczne usuwanie koloru znajdziesz na poniższej infografice.

jak zmyć farbę z włosów, dekoloryzacja włosów, jak bezpiecznie usunąc kolor z włosów, usuwanie lisap

Gdzie kupić?

Koloryzację bezpośrednią Lisap znajdziesz w sklepie Hairstore. Pełna paleta Lisaplex Xtreme Color to prawie 10 kreatywnych kolorów. Pamiętaj, że do koloranta nie musisz dokupować oksydantu.

Popularne palety
Farba Loreal Inoa Ultra Blond jest trwałą koloryzacją bez amoniaku, która zapewni Ci spektakularne rozjaśnienie już w 50 minut. Umożliwia uzyskanie rozjaśnienia nawet o 5 tonów zachowując przy tym naturalny efekt
Dowiedz się więcej
Paleta Schwarzkopf Igora Color Gloss to profesjonalne farby do włosów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  Farby z tej serii przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach
Dowiedz się więcej
paleta loreal majirel cool inforced
Farba do włosów Loreal Majirel Cool Inforced zapewnia nawet do 6 tygodni neutralizacji niechcianych refleksów i zimne, stalowe odcienie. Uzyskany kolor jest trwały i wygląda naturalnie. Właściwości farby do włosów
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Do przygotowania farby potrzebne jest dobranie odpowiedniego stężenia oksydantu. Dowiesz się tutaj, jak

Czytaj dalej

Zastanawiasz się nad ścięciem włosów i oddaniem ich do fundacji na perukę? To bardzo dobry pomysł. Jeżeli

Czytaj dalej

Farbowanie trwa dla Ciebie zbyt długo? Szukasz sposobu na to, żeby cała czynność trwała krócej? Mamy dobrą

Czytaj dalej