koloryzacja bezpośrednia lisaplex, koloryzacja kreatywna lisaplex

Lisaplex Xtreme Color – prosty sposób na kreatywną koloryzację

13.07.2020
Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych, odważnych kolorów. Zaszalej z fryzurą i powiedz stop nudzie.

Farba do włosów Lisaplex Xtreme Color to koloryzacja bezpośrednia. Oznacza to, że farby nie trzeba łączyć z deweloperem. Kremowy kosmetyk aplikuje się bezpośrednio na włosy. Niska zawartość amoniaku i kwaśne pH sprawiają, że włosy nie niszczą się podczas koloryzacji. Jaki jest kolor z Lisaplex Xtreme Color? Szybki, długotrwały i łatwy do usunięcia.

#Szybki

Z Lisaplex szybko zafarbujesz włosy. Nie musisz łączyć farby z deweloperem – wystarczy tylko wycisnąć preparat z tubki do miseczki i aplikować na włosy bezpośrednio. Potem należy odczekać odpowiedni czas i zmyć farbę z włosów.

Farba rekomendowana jest do włosów jasnych, na poziomie 8/9/10. Co istotne, nie pokrywa siwych włosów. Z kolei na włosach ciemniejszych rezultaty będą inne niż w palecie bądź kolor nie będzie widoczny.

Lisaplex Xtreme Color należy nakładać na suche albo osuszone ręcznikiem włosy za pomocą pędzelka. Czas działania to 10-20 minut. Potem należy zmyć preparat z włosów za pomocą bieżącej wody.

#Trwały

W odróżnieniu od klasycznych koloryzacji, które zmieniają strukturę włosa Lisaplex ™ Xtreme Color działa z kwaśnym pH, dzięki czemu włosy są idealnie odżywione.

Kolor utrzymuje się nawet powyżej 8 myć. Na trwałość koloru wpływa też oczywiście stan włosów. Czym zdrowsze i mocniejsze włosy, tym kolor będzie trwalszy.

farba do włosó lisaplex xtreme kolor, kolory lisap xtreme color

Najbardziej trwałe kolory to niebieski i zielony. Średnio trwałe kolory to: czerwony, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty.

Warto kilka słów napisać jeszcze o samej technologii użytej w koloryzacji Lisaplex Xtreme Color. Vegetal Protein Technology gwarantuje:

  • kosmetyczność: wzmacnia i wyrównuje powierzchnię włosa, zmniejsza uszkodzenia spowodowane częstymi zabiegami chemicznymi, zanieczyszczeniem środowiska i stylizacją
  • ochronę koloru
  • regenerację: odbudowuje włosy od wewnątrz, co zapobiega ich łamliwości, wzmacnia je i chroni przed uszkodzeniami związanymi z czesaniem, modelowaniem
  • a nawet poprawę objętości i grubości włosów

Mocniejsze i zdrowe włosy to trwalszy kolor i intensywne tony na dłużej.

# Łatwy do usunięcia

Lubisz często zmieniać wizerunek? Masz kilka obliczy i chętnie wyrazisz je kolorem włosów? Lisaplex Xtreme Color Ci na to pozwoli. Mimo tego, że kolor utrzymuje się ponad 8 myć, można się go pozbyć celowo szybciej.

Z gotowymi recepturami usuniesz kolor z włosów bezpiecznie i bez ich osłabiania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zmieniać kolor praktycznie co tydzień.

Gotowe przepisy na bezpieczne usuwanie koloru znajdziesz na poniższej infografice.

jak zmyć farbę z włosów, dekoloryzacja włosów, jak bezpiecznie usunąc kolor z włosów, usuwanie lisap

Gdzie kupić?

Koloryzację bezpośrednią Lisap znajdziesz w sklepie Hairstore. Pełna paleta Lisaplex Xtreme Color to prawie 10 kreatywnych kolorów. Pamiętaj, że do koloranta nie musisz dokupować oksydantu.

Popularne palety
Dia Light to krem do koloryzacji ton w ton bez zawartości amoniaku.  Unowocześniona zasadowa technologia gwarantuje efekt wygładzenia włókna włosa, lśniące refleksy oraz lustrzany połysk. Efektem koloryzacji za
Dowiedz się więcej
W palecie Color Sync znajdziesz prawie 50 pięknych odcieni. Jednym z nich jest chociażby Clear, czyli bezbarwny produkt, za pomocą którego możesz rozcieńczyć pigmenty zawarte w farbie o 1 poziom. Jeśli wybierzesz
Dowiedz się więcej
CHI Ionic Permanent Shine Color jest jedną z najbardziej rewolucyjnych linii farb do włosów na świecie. Nie zawiera amoniaku, pozwala na pełną kontrolę koloru, a do tego ma miły zapach. Wypróbuj i przekonaj się,
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Przy podejmowaniu decyzji o farbowaniu jednocześnie decydujemy się na określony sposób koloryzacji. Do wyboru

Czytaj dalej

Każde farbowanie to ingerencja w naturalną strukturę włosów. Bez względu na to, czy farbujemy włosy farbą

Czytaj dalej

Co zrobić, jeśli w palecie nie możesz znaleźć takiego koloru, o jakim marzysz? Kolory farb do włosów można

Czytaj dalej