koloryzacja bezpośrednia lisaplex, koloryzacja kreatywna lisaplex

Lisaplex Xtreme Color – prosty sposób na kreatywną koloryzację

13.07.2020
Czas na eksperymenty! Lisaplex Xtreme Color to nowy wymiar koloryzacji bezpośredniej i cała paleta intensywnych, odważnych kolorów. Zaszalej z fryzurą i powiedz stop nudzie.

Farba do włosów Lisaplex Xtreme Color to koloryzacja bezpośrednia. Oznacza to, że farby nie trzeba łączyć z deweloperem. Kremowy kosmetyk aplikuje się bezpośrednio na włosy. Niska zawartość amoniaku i kwaśne pH sprawiają, że włosy nie niszczą się podczas koloryzacji. Jaki jest kolor z Lisaplex Xtreme Color? Szybki, długotrwały i łatwy do usunięcia.

#Szybki

Z Lisaplex szybko zafarbujesz włosy. Nie musisz łączyć farby z deweloperem – wystarczy tylko wycisnąć preparat z tubki do miseczki i aplikować na włosy bezpośrednio. Potem należy odczekać odpowiedni czas i zmyć farbę z włosów.

Farba rekomendowana jest do włosów jasnych, na poziomie 8/9/10. Co istotne, nie pokrywa siwych włosów. Z kolei na włosach ciemniejszych rezultaty będą inne niż w palecie bądź kolor nie będzie widoczny.

Lisaplex Xtreme Color należy nakładać na suche albo osuszone ręcznikiem włosy za pomocą pędzelka. Czas działania to 10-20 minut. Potem należy zmyć preparat z włosów za pomocą bieżącej wody.

#Trwały

W odróżnieniu od klasycznych koloryzacji, które zmieniają strukturę włosa Lisaplex ™ Xtreme Color działa z kwaśnym pH, dzięki czemu włosy są idealnie odżywione.

Kolor utrzymuje się nawet powyżej 8 myć. Na trwałość koloru wpływa też oczywiście stan włosów. Czym zdrowsze i mocniejsze włosy, tym kolor będzie trwalszy.

farba do włosó lisaplex xtreme kolor, kolory lisap xtreme color

Najbardziej trwałe kolory to niebieski i zielony. Średnio trwałe kolory to: czerwony, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty.

Warto kilka słów napisać jeszcze o samej technologii użytej w koloryzacji Lisaplex Xtreme Color. Vegetal Protein Technology gwarantuje:

  • kosmetyczność: wzmacnia i wyrównuje powierzchnię włosa, zmniejsza uszkodzenia spowodowane częstymi zabiegami chemicznymi, zanieczyszczeniem środowiska i stylizacją
  • ochronę koloru
  • regenerację: odbudowuje włosy od wewnątrz, co zapobiega ich łamliwości, wzmacnia je i chroni przed uszkodzeniami związanymi z czesaniem, modelowaniem
  • a nawet poprawę objętości i grubości włosów

Mocniejsze i zdrowe włosy to trwalszy kolor i intensywne tony na dłużej.

# Łatwy do usunięcia

Lubisz często zmieniać wizerunek? Masz kilka obliczy i chętnie wyrazisz je kolorem włosów? Lisaplex Xtreme Color Ci na to pozwoli. Mimo tego, że kolor utrzymuje się ponad 8 myć, można się go pozbyć celowo szybciej.

Z gotowymi recepturami usuniesz kolor z włosów bezpiecznie i bez ich osłabiania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zmieniać kolor praktycznie co tydzień.

Gotowe przepisy na bezpieczne usuwanie koloru znajdziesz na poniższej infografice.

jak zmyć farbę z włosów, dekoloryzacja włosów, jak bezpiecznie usunąc kolor z włosów, usuwanie lisap

Gdzie kupić?

Koloryzację bezpośrednią Lisap znajdziesz w sklepie Hairstore. Pełna paleta Lisaplex Xtreme Color to prawie 10 kreatywnych kolorów. Pamiętaj, że do koloranta nie musisz dokupować oksydantu.

Popularne palety
Delikatna koloryzująca odżywka CHI Tone&Shine doskonale odświeża kolor, aby przedłużyć czas między wizytami u fryzjera. Całkowicie zmywalna, sprawia, że przy jej użyciu można zapomnieć o odrostach.
Dowiedz się więcej
igora royal nude tones, paleta igora royal
Farba do włosów Schwarzkopf Professional Igora Royal Nude Tones to nowa odsłona kultowych już palet Igora Royal. Tym razem mamy do czynienia z modnymi odcieniami nude. W palecie znajdziemy wielotonowe odcienie beżu - od
Dowiedz się więcej
Color Touch to wielozadaniowa koloryzacja demi-permanentna. Nadaje włosom zdrowo wyglądający połysk i wielowymiarowy efekt koloryzacji zmieniający się w różnym świetle. Różnorodność i wszechstronność Color
Dowiedz się więcej
Mogą Cię zainteresowac również

Co zrobić, jeśli w palecie nie możesz znaleźć takiego koloru, o jakim marzysz? Kolory farb do włosów można

Czytaj dalej

Odkryj z nami kolekcję Alfaparf Milano Eden i odważ się wyrazić siebie na kilka sposobów. Zapraszamy do kolorowego

Czytaj dalej

Ta fryzura ciągle nie przemija. Włosy ombre wyglądają naprawdę cudownie - o ile są umiejętnie wykonane - a do

Czytaj dalej