Schwarzkopf Professional / BlondMe

Odcienie tej palety:

Opis:

Seria Schwarzkopf Professional BlondMe to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów blond oraz kosmetyki do koloryzacji włosów. Wszystko po to, żeby blond zachwycał jeszcze bardziej.

Schwarzkopf BlondMe – poznaj serię

Kosmetyki z tej serii zapewniają świetlisty blond i najmodniejsze efekty na włosach. Koloryzacja BlondMe polega w znacznej mierze na tonowaniu włosów, a więc nadawaniu im pastelowych odcieni i kolorowych refleksów. Kosmetyki te zaliczamy do tzw. koloryzacji zmywalnej. Trwałość koloru utrzymuje się do kilku myć. Efekty są widoczne na włosach naturalnie jasnych i rozjaśnianych.

Schwarzkopf BlondMe Blush Wash nadaje piękny, pastelowy odcień na włosach i pomaga odświeżyć kolor. Efekt utrzymuje się do 5 myć. Dzięki kompleksowi witaminowemu włosy dodatkowo zyskują niesamowitą miękkość i blask. Kosmetyk dostępny nie tylko jako toner do włosów, ale również w formie kąpieli koloryzującej. Kosmetyki polecamy do włosów z kolorem wyjściowym 9 bądź jaśniejszym.

 Baza rozjaśniająca w kremie Schwarzkopf BlondMe zapewnia trwalszy kolor na włosach, pokrycie białych włosów i optymalne rozjaśnienie nawet do 4 tonów. Niska zawartość amoniaku to zaleta tego produktu. Po zastosowaniu tego produkty włosy nie tylko są jaśniejsze, ale dodatkowo mają świetlisty odcień. W składzie kosmetyku zawarto też polimery, które chronią kolor podczas spłukiwania.

Pozostałe produkty do koloryzacji włosów Schwarzkopf BlondMe:

Jak używać?

Stosowanie tonerów i kąpieli Blush Wash jest niezwykle proste i nie wymaga użycia dewelopera. W przypadku tonerów należy rozjaśnione włosy spryskać kosmetykiem pod prysznicem i wmasować. Pozostawić na 5 minut, następnie spłukać. Produkt należy nakładać w rękawiczkach.

Farby do włosów z serii BlondMe należy łączyć z oksydantem o odpowiedniej mocy i nakładać na włosy. Po upłynięciu wskazanego przez producenta czasu, zmywamy mieszankę koloryzującą z włosów.

Tonowanie włosów blond z BlondME

Kosmetyki BlondMe pozwalają na osiągnięcie czystego efektu kolorystycznego i chłodnych blondów bez niechcianych, ciepłych odcieni.

Oczywiście preparaty te pozwalają również na dodanie włosów pastelowego twista. Może to być na przykład odcien rose gold, niezwykle modny już od kilku sezonów.

Jak osiągnąć platynowy blond na ciemnych włosach

Preparaty z linii BlondMe pozwalają również na intensywne rozjaśnianie włosów nawet o 9 poziomów. Dobór odpowiednich kosmetyków pozwala na osiągnięcie czystych efektów kolorystycznych.