Loreal / Majirel Glow

Odcienie tej palety:

Opis:

Nowa seria Loreal Majirel Glow to prosty sposób na osiągnięcie naturalnego i wyjątkowo świetlistego koloru. Te profesjonalne farby do włosów z kultowej już serii Majirel charakteryzują się formułą wzmocnioną chłodnymi reflksami i wielotonowym efektem.

Glow dla każdego!

Koloryzacja Loreal Majirel Glow pozwala na rozjaśnienie włosów do trzech tonów i uzyskanie chłodnego, świetlistego wykończenia. Ponadto neutralizuje już istniejący kolor i dodaje mu zimnych podtonów.

Osiągnięty kolor jest świetlisty, czysty i niezwykle ciekawy – z tymi farbami można też uzyskać ciekawe, pastelowe wykończenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł: Bądź glow z nową paletą Loreal Majirel

Dla kogo?

Koloryzacja Loreal Majirel Glow jest dedykowana włosom farbowanym w celu nadania ciekawego podtonu czy neutralizacji niechcianych refleksów, a także włosom naturalnym dla dodania im blasku i tonowania. To także świetne rozwiązanie dla włosów matowych.

Paleta Majirel Glow pokrywa włosy, w przypadku których siwizna nie przekracza 30%. Jeśli włosy są siwe w 50% i więcej, zalecamy sięgnąć po tradycyjną paletę Loreal Majirel.

Paleta Loreal Majirel Glow

Cała paleta liczy 18 odcieni, które można ze sobą łączyć. Podzielono je na bazy jasne (od 6 do 10) i ciemne (od 1 do 5). Co istotne, farbę można łączyć z każdym kremowym oksydantem z rodziny Loreal Professionnel.

Kosmetyki z tej serii dostępne są w sklepie internetowym Hairstore: