Loreal / Majirel Cool Inforced

Odcienie tej palety:

Opis:

Farba do włosów Loreal Majirel Cool Inforced zapewnia nawet do 6 tygodni neutralizacji niechcianych refleksów i zimne, stalowe odcienie. Uzyskany kolor jest trwały i wygląda naturalnie.

Właściwości farby do włosów Loreal Majirel Cool Inforced

Farby do włosów z serii Cool Inforced to popielate i beżowe odcienie w bardzo chłodnej tonacji dla maksymalnej neutralizacji koloru. Produkt daje o 30% chłodniejszy efekt niż klasyczne farby z palety Loreal Majirel. Ochłodzenie koloru utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

Poza tym farba Majirel Cool Inforced zapewnia rozjaśnienie włosów do 3 tonów. Dzięki temu produktowi zapomnisz o pomarańczowych i ciepłych tonach, a przywitasz piękny, chłodny kolor.

Sprawdź: Jak zadbać o chłodny odcień włosów z Loreal Majirel Cool Inforced?

Zalety koloryzacji Majirel Cool Inforced

Trwała koloryzacja Cool Inforced daje głęboki, chłodny kolor, o jakim do tej pory trudno było mówić. Kosmetyk powstał na bazie innowacyjnych technologii – dla zdrowych włosów i doskonałego efektu kolorystycznego.

  • głęboki, chłodny odcień
  • neutralizacja niechcianych, ciepłych tonów nawet do 6 tygodni
  • rozjaśnienie o 3 tony
  • ochrona przed blaknięciem
  • pokrycie włosów siwych do 50%
  • włosy są miękkie i jedwabiste dzięki formule Ionene G oraz formule Incell
  • niesamowity blask

Jak stosować trwałą farbę ochładzającą Loreal Majirel Cool Inforced?

Do farby należy dokupić oksydant. Krem koloryzujący mieszamy z oksydantem o stężeniu 6% bądź 9% w proporcji 1:1,5 (czyli 50 ml farby + 75 ml oksydantu). Mieszankę koloryzującą aplikuje się na suche włosy.

Czas ekspozycji powinien wynosić maksymalnie 35 minut. Po tym czasie należy zemulgować farbę z wodą, a nastepnie dokładnie spłukać ją z włosów. Na koniec myjemy pasma szamponem.

W przypadku włosów siwych w ponad 50%, odcienie Cool Inforced należy zmieszać z odcieniami podstawowej palety Majirel.

Gdzie kupić?

Pełną paletą Cool Inforced można znaleźć w sklepie internetowym Hairstore. Należy pamiętać o dokupieniu właściwego oksydantu, który jest niezbędny do sporządzenia mieszanki koloryzującej.