Lisap / Lisaplex

Odcienie tej palety:

Opis:

Koloryzacja Lisap Lisaplex to nowoczesne, semi-permanentne farby do włosów, bez amoniaku, wzbogacone o organiczny kompleks protein. Paleta składa się z dwóch linii: pastelowych kolorów i mocnych, neonowych.

Lisaplex Pastel Color

Pastelowe kolory z palety Lisap Lisaplex pozwalają na uzyskanie różnych odcieni, w zależności od wybranego odcienia, koloru wyjściowego i czasu aplikacji.

Dla najlepszych efektów zalecamy nakładać krem koloryzujący na włosy o bazie 9/0 i 10/0. Co istotne, farba nakładana na bardzo mocno rozjaśnione włosy zmywa się bardzo szybko. Z kolei nakładany na włosy ciemniejsze niż 9/0, Lisaplex Pastel może nie dać spodziewanych rezultatów.

Krem koloryzujący należy połączyć z wodą utlenioną Lisap o mocy 8.5 vol. Efekt na włosach utrzymuje się mniej więcej do 6-8 myć.

Warto dodać, że poszczególne odcienie Lisap można ze sobą łączyć dla uzyskania spersonalizowanych efektów kolorystycznych.

Lisaplex Xtreme Color

Dla osób, które stawiają na mocniejsze i bardziej wyraziste kolory, stworzono kremową koloryzację Lisaplex Xtreme Color. Również te farby są wolne od amoniaku i zawierają pielęgnacyjny kompleks białek roślinnych.

Bezpośrednia koloryzacja Lisaplex Xtreme Color zapewnia intensywne, wyraziste kolory. Podobnie jak w [przypadku pasteli, poszczególne kolory można ze sobą mieszać. Połączenie z neutralną bazą Pure diamond pozwala na uzyskanie delikatniejszych, pastelowych tonów.

Sprawdź: Jak stosować farby do włosów Lisap Lisaplex Xtreme Color?

Czas aplikacji jest krótki – wystarczy tylko kilka minut, żeby zmienić kolor włosów.