Schwarzkopf Professional / Igora Senea

Odcienie tej palety:

Opis:

Farby do włosów Schwarzkopf Igora Senea powstały z myślą o osobach z wrażliwą skórą głowy.Igora to marka stworzona przez kolorystów dla kolorystów. Produkty Igora pozwalają na uzyskiwanie indywidualnych odcieni włosów. W palecie Igora Senea znajdziemy naturalne, harmonijne odcienie po barwy  szykowne i ekscytujące. Farba do włosów IGORA SENEA bez amoniaku polecana dla osób z wrażliwą skórą głowy.

Igora Senea – rekomendowana przez dermatologów

Igora Senea to pierwsza permanentna koloryzacja rekomendowana przez dermatologów. W palecie aż  34 olśniewające odcienie. Specjalnie opracowana formuła kremu koloryzującego (warto zwrócić uwagę na technologię SensoCalm) jest bezpieczna dla suchej i delikatnej skóry głowy.

Koloryzacja z myślą o wrażliwej skórze głowy

Specjalnie wyselekcjonowane pigmenty koloru znajdujące się w profesjonalnych farbach do włosów Igora Senea cechują się wysoką tolerancją. To z kolei sprawia, że nie dochodzi do naruszenia równowagi skóry głowy. Z kolei łagodzące składniki kremu to gwarancja wyjątkowo delikatnego działania.

Warto dodać, że farby do włosów Igora Senea zostały przetestowane i zatwierdzone przez cieszący się dużym poważaniem instytut ProDERM, który zajmuje się badaniami z zakresu dermatologii.