Schwarzkopf / Igora Senea

Odcienie tej palety:

Opis:

Farby do włosów Schwarzkopf Igora Senea powstały z myślą o osobach z wrażliwą skórą głowy.Igora to marka stworzona przez kolorystów dla kolorystów. Produkty Igora pozwalają na uzyskiwanie indywidualnych odcieni włosów. W palecie Igora Senea znajdziemy naturalne, harmonijne odcienie po barwy  szykowne i ekscytujące. Farba do włosów IGORA SENEA bez amoniaku polecana dla osób z wrażliwą skórą głowy.

Igora Senea – rekomendowana przez dermatologów

Igora Senea to pierwsza permanentna koloryzacja rekomendowana przez dermatologów. W palecie aż  34 olśniewające odcienie. Specjalnie opracowana formuła kremu koloryzującego (warto zwrócić uwagę na technologię SensoCalm) jest bezpieczna dla suchej i delikatnej skóry głowy.

Koloryzacja z myślą o wrażliwej skórze głowy

Specjalnie wyselekcjonowane pigmenty koloru znajdujące się w profesjonalnych farbach do włosów Igora Senea cechują się wysoką tolerancją. To z kolei sprawia, że nie dochodzi do naruszenia równowagi skóry głowy. Z kolei łagodzące składniki kremu to gwarancja wyjątkowo delikatnego działania.

Warto dodać, że farby do włosów Igora Senea zostały przetestowane i zatwierdzone przez cieszący się dużym poważaniem instytut ProDERM, który zajmuje się badaniami z zakresu dermatologii.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.