Schwarzkopf Professional / Igora Royal

Odcienie tej palety:

Opis:

Schwarzkopf Igora Royal to paleta pozwalająca na stworzenie indywidualnych odcieni włosów. Wszystko zaczyna się od harmonijnych naturalnych odcieni, a kończy na szykownych i ekscytujących odcieniach. Farby Igora Royal to profesjonalne działanie, modne inspiracje i profesjonalne rozwiązania.

Dlaczego warto stosować farby Schwarzkopf Igora Royal

Wybieraj spośród naturalnych odcieni, złocistych blondów, odcieni czekoladowych czy czerwieni. Poznaj też specjalne odcienie do koloryzacji kreatywnej.

Zalety koloryzacji Schwarzkopf Igora Royal:

  • szeroki wybór produktów
  • doskonałe wyrównanie koloru
  • dokładne pokrycie
  • intensywne kolory
  • nowy poziom pielęgnacji
  • wzmocnienie proteinami drzewa cudu (Moringa Oleifera)

Intensywny kolor i maksymalne pokrycie siwych pasm

Wśród substancji aktywnych zawartych w farbach do włosów Schwarzkopf Igora Royal warto wskazać na: wyciągi z drzewa Moringa Oleifera (drzewo cudu) oraz Color Crystal Complex. Pierwszy składnik na za zadanie ochronić włosy przed zniszczeniami i wzmocnić je już podczas farbowania przez regenerację. Z kolei Color Crystal Complex zapewnia intensywny i pełen połysku kolor.

Gdzie kupić?

Gotowy zestaw do koloryzacji Schwarzkopf Igora Royal dostępny jest w sklepie internetowym Hairstore. Znajdziesz tam także wszelkie potrzebne akcesoria do wykonania zabiegu koloryzacji, jak miseczki, pędzelki, rękawiczki i preparaty do usuwania plam z farby.