Schwarzkopf Professional / Igora Royal Vibrance

Odcienie tej palety:

Opis:

Profesjonalna farba „ton w ton” Schwarzkopf Igora Vibrance nie zawiera amoniaku. Cudownie podkreśla refleksy, dodaje włosom blasku i zachwyca czystością oraz intensywnością poszczególnych odcieni. W palecie Schwarzkopf Igora Vibrance znajdziemy żywe, świetliste, wielowymiarowe odcienie. Farby te są delikatne dla struktury włosa i nie prowadzą do uszkodzeń.

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjna technologia Mutli Layer, którą zastosowano w farbach Igora Royal, zatrzymuje pigmenty koloru wewnątrz włosa. To sprawia, że kolor nie wypłukuje się, jest trwały, znacznie mniej widać też odrosty, zaś pokrycie jest dokładne.

Farby z tej palety odznaczają się też nowoczesną formułą Monoi de Thaiti. Bazą dla niej jest mieszanka olejków i  ekstrakt z kwiatu gardenii. Składniki te mają właściwości wzmacniające, wygładzające. Dodatkowo pozostawiają włosy błyszczące i intensyfikują kolor.

Dodatkowo warto wskazać, że farby  Igora Vibrance kryją siwe włosy do 70%.

Dlaczego Igora Vibrance?

Poznaj liczne zalety koloryzacji Igora Vibrance:

  • bez amoniaku
  • formuła bezpieczna dla struktury włosa
  • intensywne kolory
  • blask
  • zmniejszenie widoczności odrostów
  • wibrujący, wielowymiarowy odcień
  • pokrycie siwych włosów do 70%

Sposób użycia

Farbę należy wymieszać z odpowiednim oksydantem – ilość mieszanki uzależniona jest od długości włosów. Zaleca się zastosowanie oksydantu o stężeniu 1,9% albo 4%. Proporcje mieszania to 1:2 (stosunek farby do oksydantu).

Mieszankę koloryzującą trzyma się na włosach przez 10-20 minut, w zależności od intensywności oczekiwanego odcienia. Potem należy spłukać farbę i umyć włosy szamponem, który zamknie łuski (zalecamy szampon techniczny po koloryzacji).

Gdzie kupić?

Gotowy zestaw do koloryzacji Schwarzkopf Igora Vibrance dostępny jest w sklepie internetowym hairstore.pl.  Warto kupić: