Schwarzkopf / Igora Royal Vibrance

Odcienie tej palety:

Opis:

Profesjonalna farba „ton w ton” Schwarzkopf Igora Vibrance nie zawiera amoniaku. Cudownie podkreśla refleksy, dodaje włosom blasku i zachwyca czystością oraz intensywnością poszczególnych odcieni. W palecie Schwarzkopf Igora Vibrance znajdziemy żywe, świetliste, wielowymiarowe odcienie. Farby te są delikatne dla struktury włosa i nie prowadzą do uszkodzeń.

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjna technologia Mutli Layer, którą zastosowano w farbach Igora Royal, zatrzymuje pigmenty koloru wewnątrz włosa. To sprawia, że kolor nie wypłukuje się, jest trwały, znacznie mniej widać też odrosty, zaś pokrycie jest dokładne.

Farby z tej palety odznaczają się też nowoczesną formułą Monoi de Thaiti. Bazą dla niej jest mieszanka olejków i  ekstrakt z kwiatu gardenii. Składniki te mają właściwości wzmacniające, wygładzające. Dodatkowo pozostawiają włosy błyszczące i intensyfikują kolor.

Dodatkowo warto wskazać, że farby  Igora Vibrance kryją siwe włosy do 70%.

Dlaczego Igora Vibrance?

Poznaj liczne zalety koloryzacji Igora Vibrance:

  • bez amoniaku
  • formuła bezpieczna dla struktury włosa
  • intensywne kolory
  • blask
  • zmniejszenie widoczności odrostów
  • wibrujący, wielowymiarowy odcień
  • pokrycie siwych włosów do 70%

Sposób użycia

Farbę należy wymieszać z odpowiednim oksydantem – ilość mieszanki uzależniona jest od długości włosów. Zaleca się zastosowanie oksydantu o stężeniu 1,9% albo 4%. Proporcje mieszania to 1:2 (stosunek farby do oksydantu).

Mieszankę koloryzującą trzyma się na włosach przez 10-20 minut, w zależności od intensywności oczekiwanego odcienia. Potem należy spłukać farbę i umyć włosy szamponem, który zamknie łuski (zalecamy szampon techniczny po koloryzacji).

Gdzie kupić?

Gotowy zestaw do koloryzacji Schwarzkopf Igora Vibrance dostępny jest w sklepie internetowym hairstore.pl.  Warto kupić:

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.