Schwarzkopf / Igora Color Gloss

Odcienie tej palety:

Opis:

Paleta Schwarzkopf Igora Color Gloss to profesjonalne farby do włosów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  Farby z tej serii przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. Bogate, wibrujące kolory cudownie prezentują się na włosach.

Lustrzany połysk

Schwarzkopf Color Gloss to gwarancja intensywnych kolorów i iskrzącego połysku włosów. Farby te odznaczają się właśnie cudownym blaskiem. Włosy wyglądają, jakby były muśnięte słońcem.

Sposób użycia

Żel do koloryzacji Igora Color Gloss nakłada się bezpośrednio na włosy – istotne jest równomietne rozprowadzanie. Zacznij od górnej części głowy, kończąc na przedniej linii włosów. Igora Color Gloss może być nakładana na włosy przy pomocy pędzelka do farbowania lub bezpośrednio z tubki (w takim przypadku rozprowadzaj przy pomocy grzebienia).
Unikaj kontaktu ze skórą głowy, gdyż mogą pozostać na niej ślady po farbowaniu. Aby uniknąć takiej sytuacji, używaj Igora kremu zabezpieczającego skórę wzdłuż linii twarzy.

Pierwsza aplikacja: Nałóż Igora Color Gloss na całą długość włosów, od nasady aż po końce włosów.
Aplikacja odświeżająca wcześniej farbowane włosy:  W pierwszej kolejności nałóż Igora Color Gloss u nasady włosów, następnie na środkową część i ich końce.

Czas Działania:

Włosy normalne: 10-20 min.
Włosy porowate i zniszczone: 5-10 min.
Podgrzewanie jest opcjonalne. Dostarczy dodatkowej intensywności koloru i pokrycia białych włosów.

Spłukiwanie:

Używaj rękawiczek ochronnych. Zemulguj przy użyciu ciepłej wody i spłukuj do momentu, kiedy woda stanie się czysta.

Gdzie kupić?

Profesjonalne farby do włosów z serii Schwarzkopf Igora można zamówić online w sklepie Hairstore.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.