Schwarzkopf Professional / Essensity

Odcienie tej palety:

Opis:

Stworzona w zgodzie ze światowymi trendami kosmetycznymi, które bazują na naturalnych, organicznych składnikach pochodzenia roślinnego,  farba do włosów do koloryzacji trwałej Schwarzkopf Essensity zapewnia łagodną i skuteczną koloryzację włosów. Farba Essensity nie zawiera amoniaku i jest bardzo delikatna dla włosów. Specjalna formuła Phytolipid Technology wykorzystuje oleje pochodzenia roślinnego, m.in. olej marula, do transportowania pigmentów koloru.

W składzie farb Schwarzkopf Professional nie znajdziemy silikonów, olejów mineralnych, PEG-ów, sztucznych zapachów oraz od amoniaku.

Z tym produktem można osiągnąć intensywne, trwałe kolory, w naturalnych odcieniach. Farba pokrywa siwe włosy nawet w 100%, pozwala na rozjaśnienie włosów nawet do 4 poziomów, a do tego zapewnia do 30% więcej blasku. Specjalnie dobrane łagodne składniki dbają o skórę głowy i nie podrażniają jej. Stosowanie tej farby zmniejsza ryzyko podrażnień i uczuleń.

Jak stosować?

Postępować zgodnie z instrukcją użycia. Do sporządzania mieszanki koloryzującej używać wyłącznie lotionu Schwarzkopf Essensity. Farbę należy połączyć z oksydantem w odpowiedniej proporcji. Dla wszystkich kolorów poniżej 10.00 łączymy farbę i oksydant w proporcji 1:1 (tj. 60ml farby i 60 ml oksydantu). Dla kolorów od 10.00 należy zastosować proporcję 1:2 (tj. 60 ml farby + 120 ml oksydantu). Właściwą pojemność oksyantu należy wybrać na karcie produktu przy wyborze stężenia.

Zalecana moc oksydantu: dla koloryzacji ton w ton i przyciemnienia włosów 2,5% (8 vol.); dla rozjaśnienia o 2 poziomy 5,5% (18 vol., zalecane dla odcieni z serii Fashion i Cover); dla rozjaśnienia o 3 poziomy 8,5% (28 vol., zalecane dla odcieni z serii Natura+); dla rozjaśnienia o 4 poziomy 11,5% (38 vol., do łączenia z odcieniami rozjaśniającymi z serii 10-).

Gdzie kupić?

Cała paletę kolorów Schwarzkopf Professional Essensity można znaleźć w sklepie internetowym Hairstore: