Schwarzkopf Professional / 3DMension

Odcienie tej palety:

Opis:

Mężczyzn niełatwo jest przekonać do zalet koloryzacji. Gdy już się dadzą namówić, stawiają preparatom do farbowania wysokie wymagania. Cenią przede wszystkim naturalność efektu, właściwości pielęgnacyjne i skuteczne pokrycie siwych włosów. Wydajna koloryzacja ton w ton tuszująca siwiznę u mężczyzn 3DMension jest idealna, bo spełnia wszystkie oczekiwania Panów w kwestii tuszowania siwych włosów.

3DMension paleta kolorów farby ton w ton do tuszowania siwizny dla mężczyzn firmy Schwarzkopf Professonal

Nieuciążliwa, ekspresowa aplikacja pozwala osiągnąć naturalny efekt zatuszowania siwizny w zaledwie pięć minut. Odsiwiacz jest bardzo łatwy w użyciu dzięki specjalnemu aplikatorowi. Dostępny jest w sześciu naturalnych odcieniach, z czego trzy odcienie – antracyt, grafit i chrom –przeznaczone są dla włosów w zaawansowanym stadium siwienia, natomiast naturalne odcienie – ciemne drewno, surowa ziemia i pustynny piasek – przeznaczone są dla mężczyzn z pierwszymi oznakami siwienia (tzw. szpakowatych). Zawiera aktywny składnik pielęgnujący – Karnitynę, która pozostawia włosy miękkie w dotyku i subtelnie błyszczące.
Zestaw do farbowania 3DMension składa się z buteleczki kremu koloryzującego i emulsji aktywującej (oksydantu) o stężeniu 6% mieszanych w proporcji 1:1.

Koloryzacja dla mężczyzn 3DMension stworzona, by spełniać oczekiwania panów w kwestii koloryzacji:

  • Zapewnia naturalne rezultaty i subtelne pokrycie siwych włosów.
  • Umożliwia dyskretną aplikację podczas mycia włosów.
  • Ma szybki czas działania – proces koloryzacji zajmuje zaledwie 5 minut.
  • Pielęgnuje i odświeża włosy.

Gdzie kupić?

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i farbowania włosów Schwarzkopf 3D Mension kupisz w sklepie internetowym hairstore.pl.