Schwarzkopf / 3DMension

Odcienie tej palety:

Opis:

Mężczyzn niełatwo jest przekonać do zalet koloryzacji. Gdy już się dadzą namówić, stawiają preparatom do farbowania wysokie wymagania. Cenią przede wszystkim naturalność efektu, właściwości pielęgnacyjne i skuteczne pokrycie siwych włosów. Wydajna koloryzacja ton w ton tuszująca siwiznę u mężczyzn 3DMension jest idealna, bo spełnia wszystkie oczekiwania Panów w kwestii tuszowania siwych włosów.

3DMension paleta kolorów farby ton w ton do tuszowania siwizny dla mężczyzn firmy Schwarzkopf Professonal

Nieuciążliwa, ekspresowa aplikacja pozwala osiągnąć naturalny efekt zatuszowania siwizny w zaledwie pięć minut. Odsiwiacz jest bardzo łatwy w użyciu dzięki specjalnemu aplikatorowi. Dostępny jest w sześciu naturalnych odcieniach, z czego trzy odcienie – antracyt, grafit i chrom –przeznaczone są dla włosów w zaawansowanym stadium siwienia, natomiast naturalne odcienie – ciemne drewno, surowa ziemia i pustynny piasek – przeznaczone są dla mężczyzn z pierwszymi oznakami siwienia (tzw. szpakowatych). Zawiera aktywny składnik pielęgnujący – Karnitynę, która pozostawia włosy miękkie w dotyku i subtelnie błyszczące.
Zestaw do farbowania 3DMension składa się z buteleczki kremu koloryzującego i emulsji aktywującej (oksydantu) o stężeniu 6% mieszanych w proporcji 1:1.

Koloryzacja dla mężczyzn 3DMension stworzona, by spełniać oczekiwania panów w kwestii koloryzacji:

  • Zapewnia naturalne rezultaty i subtelne pokrycie siwych włosów.
  • Umożliwia dyskretną aplikację podczas mycia włosów.
  • Ma szybki czas działania – proces koloryzacji zajmuje zaledwie 5 minut.
  • Pielęgnuje i odświeża włosy.

Gdzie kupić?

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i farbowania włosów Schwarzkopf 3D Mension kupisz w sklepie internetowym hairstore.pl.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.