Matrix / Light Master

Odcienie tej palety:

Opis:

Matrix Light Master to prosty i skuteczny system rozjaśniający włosy. System Light Master umożliwia wykonywanie wielu technik, między innymi: globalne rozjaśnianie, rozjaśnianie odrostów, balayage, ombre, sombre, melting. Produkty Light Master z pewnością przydadzą się w codziennej pracy każdemu koloryście.

System rozjaśniający Light Master

Cały system składa się z kilku produktów. Podstawowym produktem jest puder rozjaśniający, łatwo adaptowalny do każdej z technik koloryzacji. Produkt rozjaśnia do 8 poziomów. Powinien być stosowany z oksydantami 3, 6, 9%. Czas trzymania do 50 minut.

Kolejny produkt to dodatek olejkowy do rozjaśniania globalnego. Dodany do pudru sprawia, że formuła mieszanki staje się kremowa, a tym samym łatwiejsza w aplikacji. Proporcje mieszania: 15g pudru rozjaśniającego + 30 ml oksydantu + 15 ml olejku.

Wskazać trzeba również na dodatek do technik z wolnej ręki w formie pudru. W składzie znajduje się glinka kaolinowa. Dzięki dodaniu pudru mieszanka rozjaśniająca nabiera kremowej konsystencji. Proporcje mieszania: 15 g pudru rozjaśniającego + 30 ml oksydantu + 4.5 g (jedna miarka, dołączona do opakowania) dodatku.

Jak chronić dodatkowo włosy podczas rozjaśniania?

Produkty Matrix Light Master można stosować razem z systemem BOND ULTIM8. Dzięki temu włosy będą chronione przez zniszczeniami podczas rozjaśniania. Ta technika zapewnia włosom zdrowy wygląd.

Proporcje mieszanki rozjaśniającej:

  • 15 g pudru Light Master + 30 ml oksydantu + 15 ml dodatku olejkowego + 4 ml Bond Ultime Krok 1 amplifier
  • 15 g pudru Light Master + 30 ml oksydantu + 4,5g dodatku do technik z wolnej ręki + 4 ml Bond Ultim8 krok 1 amplifier

Gdzie kupić?

Produkty Matrix Light Master, a także system pielęgnacyjny Bond Ultim8 znajdziesz w sklepie hairstore.pl