Loreal / Luo Color

Odcienie tej palety:

Opis:

Świetlista koloryzacja utleniająca Luocolor nadaje włosom świeże, rozświetlone naturalne kolory i trójwymiarowe efekty. Farba ma konsystencję odżywczego kremu-żelu. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, pozwala na uzyskanie  świeżych, delikatnych, naturalnych kolorów, które dodają fryzurze głębi.

Luocolor paleta odcieni farb do włosów firmy Loreal Professionnel

Technologia Nutrishine z olejkiem z pestek winogron wzmacnia włosy od wewnątrz, wygładza i odżywia łuski dodając im olśniewającego blasku i miękkości, aktywna substancja Protect Shine odżywia włókno włosa i chroni je podczas koloryzacji, a kolejny aktywny czynnik, Reflect Shine odżywia włókno włosa na powierzchni oraz na poziomie osłonki. Luocolor jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie koloryzacji włosów, ponieważ nadaje farbowanym włosom barwę, nie naruszając jednocześnie ich kolorystycznej różnorodności. Pozwala uzyskać kolory trójwymiarowe, mieniące się, współgrające z naturalnym rozjaśnieniami.

Sekret tkwi w innowacyjnej technologii farby, opartej na cząsteczkach odbijających światło. Barwniki znajdujące się we wnętrzu włosa częściowo pochłaniają część światła, a część odbijają – tak powstaje efekt indywidualnego, mieniącego się koloru, pełnego życia i blasku. W przeciwieństwie do wielu innych farb, Luo Color wyraźnie poprawia kondycję włosów, nawet tych szczególnie delikatnych. Krem koloryzujący Luocolor miesza się ze specjalnym oksydantem LUO o stężeniu 7,5%.

  • Zachowuje naturalny wygląd włosów.
  • Zapewnia pokrycie do 70% siwych włosów
  • Umożliwia rozjaśnienie do 2,5 – 3 tonów
  • Perłowy odżywczy krem-żel zapewnia łatwość nakładania i spłukiwania
  • Transparentne kolory: niespotykany efekt koloryzacji

Gdzie kupić?

Farbę do włosów Loreal Luo Color, możesz kupić w sklepie internetowym Hairstore.pl
Dostępna jest także w gotowym do farbowania, ekonomicznym zestawie wraz z oksydantem i szamponem.