Loreal / Inoa Supreme

Odcienie tej palety:

Opis:

Rewolucyjne odkrycie laboratoriów Loreal INOA to koloryzacja trwała bez amoniaku na bazie technologii olejowej w nowej odsłonie.
Koloryzacja INOA Supreme oparta jest o technologię ODS  (skrót od OIL DELIVERY SYSTEM) – nowatorski system na bazie olejku, zwiększa efektywność koloryzacji i jednocześnie zapewnia wyjątkową pielęgnację włókna włosa oraz dokładne pokrycie do 100% siwych włosów. Nowoczesna formula farby pozwoliła na wyeliminowanie amoniaku, dzięki czemu INOA Supreme jest koloryzacją bezzapachową.

Paleta kolorów farby bez amoniaku INOA Supreme firmy Loreal Professionnel

Specjalnie dobrane pigmenty w pełni pokrywają siwe włosy lekkim, naturalnym, przejrzystym kolorem, tworząc piękne, świetliste refleksy. Uzyskane za pomocą koloryzacji INOA Supreme transparentne, wielowymiarowe i lekkie pokrycie natychmiast odmładza włosy, nadając im młodzieńczy blask i świetlistość. Efekt odmłodzenia twarzy zapewniają specjalne pigmenty zawarte w farbie, które  mają odmładzający wpływ na skórę twarzy – optycznie wygładzając rysy, rozświetlając twarz i nadając jej promienny, wypoczęty wygląd.

W składzie farby zastosowano drogocenne składniki podobne do tych zawartych w luksusowych kremach do twarzy. Antyutleniacze chronią włosy przed starzeniem, utratą elastyczności i kruchością, spowodowanymi przez wolne rodniki i czynniki zewnętrzne, Densilium R odpowiada za gęstość i objętość fryzury, specjalne olejki dbają o odpowiedni poziom lipidów we włosach oraz w skórze głowy.
Żel koloryzujący Inoa Supreme miesza się z 60 g oksydantu Inoa Supreme o stężeniu 3% (10 vol) lub 6% (20 vol) oraz dodatkowym komponentem, jakim jest Oleożel – 40g. Dopiero 3-składnikową mieszankę koloryzującą nakłada się na włosy.

Główne zalety koloryzacji Inoa Supreme:

  • Perfekcyjne pokrycie siwych włosów do 100%
  • Podwójne świetliste refleksy dla podkreślenia cery
  • Efekt zwiększonej objętości włosów, przywrócenie gęstości włókna włosa
  • Optymalny komfort skóry głowy i wyjątkowa pielęgnacja włosa.
  • Włosy tryskają zdrowiem i młodzieńczym blaskiem.
  • Twarz staje się bardziej promienna, wypoczęta, rozświetlona i wyraźnie młodsza.

Gdzie kupić:

Farby do włosów Loreal Inoa Supreme dostępne są w sklepie fryzjerskim Hairstore.pl
Można także kupić gotowy zestaw do koloryzacji wraz z oksydanem i szamponem, który zamyka proces farbowania.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.