Loreal / Inoa Supreme

Odcienie tej palety:

Opis:

Rewolucyjne odkrycie laboratoriów Loreal INOA to koloryzacja trwała bez amoniaku na bazie technologii olejowej w nowej odsłonie.
Koloryzacja INOA Supreme oparta jest o technologię ODS  (skrót od OIL DELIVERY SYSTEM) – nowatorski system na bazie olejku, zwiększa efektywność koloryzacji i jednocześnie zapewnia wyjątkową pielęgnację włókna włosa oraz dokładne pokrycie do 100% siwych włosów. Nowoczesna formula farby pozwoliła na wyeliminowanie amoniaku, dzięki czemu INOA Supreme jest koloryzacją bezzapachową.

Paleta kolorów farby bez amoniaku INOA Supreme firmy Loreal Professionnel

Specjalnie dobrane pigmenty w pełni pokrywają siwe włosy lekkim, naturalnym, przejrzystym kolorem, tworząc piękne, świetliste refleksy. Uzyskane za pomocą koloryzacji INOA Supreme transparentne, wielowymiarowe i lekkie pokrycie natychmiast odmładza włosy, nadając im młodzieńczy blask i świetlistość. Efekt odmłodzenia twarzy zapewniają specjalne pigmenty zawarte w farbie, które  mają odmładzający wpływ na skórę twarzy – optycznie wygładzając rysy, rozświetlając twarz i nadając jej promienny, wypoczęty wygląd.

W składzie farby zastosowano drogocenne składniki podobne do tych zawartych w luksusowych kremach do twarzy. Antyutleniacze chronią włosy przed starzeniem, utratą elastyczności i kruchością, spowodowanymi przez wolne rodniki i czynniki zewnętrzne, Densilium R odpowiada za gęstość i objętość fryzury, specjalne olejki dbają o odpowiedni poziom lipidów we włosach oraz w skórze głowy.
Żel koloryzujący Inoa Supreme miesza się z 60 g oksydantu Inoa Supreme o stężeniu 3% (10 vol) lub 6% (20 vol) oraz dodatkowym komponentem, jakim jest Oleożel – 40g. Dopiero 3-składnikową mieszankę koloryzującą nakłada się na włosy.

Główne zalety koloryzacji Inoa Supreme:

  • Perfekcyjne pokrycie siwych włosów do 100%
  • Podwójne świetliste refleksy dla podkreślenia cery
  • Efekt zwiększonej objętości włosów, przywrócenie gęstości włókna włosa
  • Optymalny komfort skóry głowy i wyjątkowa pielęgnacja włosa.
  • Włosy tryskają zdrowiem i młodzieńczym blaskiem.
  • Twarz staje się bardziej promienna, wypoczęta, rozświetlona i wyraźnie młodsza.

Gdzie kupić:

Farby do włosów Loreal Inoa Supreme dostępne są w sklepie fryzjerskim Hairstore.pl
Można także kupić gotowy zestaw do koloryzacji wraz z oksydanem i szamponem, który zamyka proces farbowania.