Londa / Color Permanent/Demi Permanent

Odcienie tej palety:

Opis:

Farba Londa Color Permanent to profesjonalny kosmetyk, który zawiera innowacyjną formułę Vitaflection Microspheres. Jej zadaniem jest nadanie włosom intensywnego i świeżego koloru. Oprócz tego kosmetyk doskonale pokrywa siwe włosy, a dzięki eleganckiemu aromatowi nie jest wyczuwalny drażniący zapach amoniaku. W trakcie farbowania aktywowane są Vitaflection Microspheres, które pozwalają na aplikację nasyconych kolorem molekuł we wnętrze włosa.  Natomiast woski i lipidy otulają włosa, odżywiając go i zapewniając mu blask. Farba posiada wygodną, kremową konsystencję.

Sposób użycia:

Sposób użycia dla London Color Permanent:
Do mieszania farby używaj niemetalowej miseczki. Mieszaj w proporcji 1:1 (np. 60ml farby i 60ml lotionu).
Emulsja utleniająca, efekty i stężenia:

 • 6% – pokrycie siwizny, przyciemnienie, ton w ton, o 1 ton jaśniejszy
 • 9% – o 2 tony jaśniejszy
 • 12% – o 3 tony jaśniejszy

Farbowanie Special Blonds, mieszanie w proporcji 1:2 (np. 30 ml farby i 60 ml lotionu).
Wskazówka: Podczas procesu rozjaśniania, aplikować więcej masy farbującej niż w trakcie normalnego farbowania.

Mix Tones
Proporcje mieszania:

 • Głębia 12 Mix Tone 3 cm = 1,5 g
 • Głębia 10 Mix Tone 1 cm = 0,5 g
 • Głębia 9 Mix Tone 2 cm = 1,0 g
 • Głębia 8 Mix Tone 3 cm = 1,5 g
 • Głębia 7 Mix Ton e4 cm = 2,0 g
 • Głębia 6 Mix Tone 5 cm = 2,5 g
 • Głębia 5 Mix Tone 6 cm = 3,0 g
 • Głębia 4 Mix Tone 7 cm = 3,5 g
 • Głębia 3 Mix Tone8 cm = 4,0 g
 • Głębia 2 Mix Tone 9 cm = 4,5 g

Proporcje mieszania do użycia Mix Tones w czystej postaci.
W stosunku 1:1 dla wszystkich Mix Tones z wyjątkiem 0/43 (np. 30 ml Mix Tone Londa Professional + 30 ml Emulsji Utleniającej Londa Professional dedykowanej do koloryzacji permanentnej). W stosunku 1: 2 dla Mix Tone 0/43 (np. 30 ml Mix Tone Londa Professional + 60 ml Emulsji Utleniającej Londa Professional dedykowanej do koloryzacji permanentnej).

Sposób użycia dla Londa Color Demi Pernament

Umyj włosy szamponem do włosów farbowanych Londa Professional Color Radiance, następnie dokładnie spłucz i osusz włosy ręcznikiem. W niemetalowej miseczce połącz mieszankę w proporcji 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu o stężeniu 1,9% lub 4%)

Koloryzacja demi-permanentna: Mix Tones – Intensyfikacja lub korekta odcieni
Przykład zastosowania:

 • 20 ml – 5/4
 • + 10 – 0/45 Mix Tone
 • + 60 -1,9 % lub 4 % Emulsji Utleniającej

Pokrycie siwizny
Rekomendowany do włosów z udziałem siwizny do 50%.
Farbowanie włosów na całej głowie: Nałożyć mieszankę farbującą od razu na całą długość włosów, od nasady aż po końce. Z ciepłem – 15 minut, bez ciepła 20 min.

Farbowanie odrostów: Mieszankę nałożyć tylko na odrosty, Z ciepłem – 10 minut, bez ciepła 15 minut.

Wskazówka: w celu uzyskania intensywniejszych efektów kolorystycznych, można stosować na włosach wysuszonych. Bezpośrednio po trwałej ondulacji lub prostowaniu chemicznym zmniejszyć czas działania mieszanki o 5 min.

Po farbowaniu: Po zakończeniu czasu działania, zemulgować i przeczesać produkt na środki i końce. (bez ciepła 5 min).
Stabilizacja koloru: Po zakończeniu czasu działania dokładnie spłukać ciepłą wodą. Umyć włosy szamponem Londa Professional Color Radiance do włosów farbowanych. W celu neutralizacji i stabilizacji koloru nałożyć Stabilizator koloru Londa Professional.

Gdzie kupić?

Farby Londa Color można kupić w sklepie internetowym hairstore.pl. Polecamy gotowy zestaw do koloryzacji Londa Color Permanent.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.