Inebrya / Kromask

Odcienie tej palety:

Opis:

Maska koloryzująca Inebrya Kromask to nieprzerwanie od wielu lat hit blogosfery i nie tylko. Ta innowacyjna maska odświeża kolor włosów farbowanych między kolejnymi koloryzacjami oraz stanowi świetny sposób na koloryzację zmywalną. Kosmetyk ten to również sposób na intensywną pielęgnację włosów.

Pielęgnacyjna maska odświeżająca kolor

Maska tonująca Inebrya Kromask to połączenie pielęgnacji oraz koloryzacji zmywalnej. W tym przypadku wzbogacono formułę pielęgnacyjną maski  pigmentami. Pigmenty Inebrya Kromask mają pochodzenie roślinne, nie zawierają amoniaku, pochodnych i środków utleniających. Doskonale odświeżają one kolor włosów, nadają pasmom delikatnych odcieni i pozostawiają je miękkie i gładkie.

Koloryzacja Inebrya Kromask jest odpowiednia dla włosów naturalnych, rozjaśnianych, z pasemkami i farbowanych. Aplikacja maski koloryzującej sprawia, że włosy odzyskują blask, siłę i intensywny kolor. Dzięki temu można odsunąć w czasie samą koloryzację. Inebrya Kromask sprawi, że raz na zawsze pożegnasz matowe, wyblakłe i pozbawione witalności włosy.

Sposób użycia

Włosy najpierw należy umyć szamponem Inebrya. Włosy należy odsączyć potem z nadmiaru wody i osuszyć ręcznikiem. Maskę Inebrya Kromask nakłada się w rękawiczkach ochronnych. Należy nanieść kilka pompek produktu na całą długość włosów i przeczesać je grzebieniem dla równomiernego rozprowadzenia.

Pozostaw kosmetyk na włosach na około 5 minut. Maksymalnie można wydłużyć czas ekspozycji do 15 minut. Czas aplikacji wpływa na intensywność koloru i uwydatnienie refleksów. Po odpowiednim czasie należy dokładnie spłukać maskę letnią wodą.  Efekt utrzymuje się do kilku myć, ale aplikację można śmiało powtarzać. Maska Inebrya Kromask jest bezpieczna dla włosów i poza funkcją koloryzującą pełni też funkcję pielęgnującą.

Gdzie kupić?

Maska odświeżająca kolor Inebrya Kromask dostępna jest w wielu odcieniach – klasycznych i alternatywnych. Pełna paleta kolorów dostępna jest w sklepie hairstore.pl.