Inebrya / Inebrya Color

Odcienie tej palety:

Opis:

Krem koloryzujący Inebrya Color z olejkiem lnianym i Aloe Vera to idealny sposób na trwałą koloryzację bez niszczenia włosów. W palecie dostępne są najmodniejsze kolory sezonu.

Sposób użycia:

W niemetalowej miseczce wymieszaj 50ml farby z 75ml wybranego aktywatora Inebrya (proporcja 1:1.5). Następnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy.

Pierwsza aplikacja

Nałóż mieszankę na suche włosy, na całej długości aż po końce i pozostaw na 20 minut. Następnie nałóż mieszankę u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut.

Kolejna koloryzacja

Nałóż mieszankę na odrost i pozostaw na 25-30 minut. Następnie nałóż mieszankę na całą długość włosów i pozostaw na 5-10 minut. Całkowity czas koloryzacji 30-40 minut.

Rozjaśnianie

Proporcja 1:2 z emulsją 40 vol. (12%). Pozostaw na 45 minut.

Kontrast (do częściowego rozjaśniania)

Proporcja 1:2 z emulsją 40 vol (12%). Nakładaj na kilka sekcji z zachowaniem odległości 2-3 cm od nasady. Izoluj sekcje folią. Pozostaw na 35-45 min.

Zalecana baza do aplikacji

Na farbowanych włosach podstawa bazy powinna być jednolita i zaczynać się od poziomu 4. Na naturalnych włosach może być stosowana na poziomach 2-3-4-5.

Spłukiwanie

Po zabiegu należy zawsze dokładnie spłukać włosy i wymyć szamponem po koloryzacji.

Gdzie kupić?

Farbę do włosów Inebrya Color można nabyć w promocyjnej cenie w sklepie Hairstore.pl
Dostępna jest także jako gotowy zestaw wraz z odpowiednim oksydantem i szamponem do włosów farbowanych.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.