Indola / No Am Color

Odcienie tej palety:

Opis:

Indola Profession NO AM to permanentna koloryzacja bez amoniaku i bez zapachu, wzbogacona o nawilżające molekuły pielęgnujące, która daje do 100% krycia białych włosów oraz rozjaśnianie do 4 poziomów (seria rozjaśniająca 11.).

Sposób użycia:

Przygotowanie

Stosować rękawice ochronne. Aplikować tylko na suche włosy.

Proporcje mieszania z Deweloperem Profession

Połącz 1 część kremu koloryzującego Profession NO AM z 2 częściami Dewelopera Profession (1:2).

Deweloper Profession Zastosowanie koloryzacji Profession NO AM
 2% / 7 Volumes Odświeżenie poprzednio farbowanych włosów na całej długości i na końcach.
 6% / 20 Volumes Do 100% siły krycia białych włosów / 1-2 poziomy rozjaśniania.
 9% / 30 Volumes 2-3 poziomy rozjaśnienia / odcienie intensywnie naturalne (seria .00)
 12% / 40 Volumes 3-4 poziomy rozjaśniania (seria 11.)

Aplikacja na włosy naturalne

Początkowo nanieś kolor na długość i na końce włosów. Pozostaw go na 10-15 minut. Następnie nanieś kolor na linię odrostu i pozostaw na dodatkowe 15-20 minut.
Łączny czas działania wynosi: 30 minut.

Koloryzacja odrostu

Początkowo nanieś kolor na linię odrostu i pozostaw na czas 20 minut. Następnie nanieś świeżo przygotowaną mieszankę (1 część odcienia pożądanego + 2 części Dewelopera Profession 2% / 7 Volumes) na długość i końce włosów. Mieszankę pozostaw na włosach na kolejne 10 minut.

Pokrycie białych włosów

Odcienie naturalne: Mają siłę krycia białych włosów do 100% przy mieszankach 1:2 z Deweloperem Profession 6% / 20 Volumes.

Odcienie modne: Połącz 2 części pożądanego odcienia modnego z 1 częścią odcienia naturalnego .0 na tym samym poziomie (np. 20 ml 6.66 + 10 ml 6.0 + 60 ml Dewelopera Profession 6% / 20 Volumes)

Intensywne odcienie naturalne .00

Połącz w proporcji 1:2 z Deweloperem Profession 9% / 30 Volumes dla efektu maksymalnej siły krycia białych włosów. Czas działania 30-45 minut.

Czas działania

Może zostać wydłużony do 45 minut dla efektu maksymalnego pokrycia siwych włosów przy włosach grubych i opornych.

Seria odcieni rozjaśniających 11.

Włosy naturalne: W pierwszej kolejności nanieś na długość i końce (10-15 minut). Następnie nanieś na linię odrostu na kolejne 45 minut.

Kolejna koloryzacja: Nanieś kolor jedynie na linię odrostu i pozostaw na 45 minut.

Nie stosuj serii odcieni rozjaśniających na białe włosy!
Nie stosować zewnętrznego źródła ciepła!

Spłukiwanie

Po upływie czasu działania farby zwilż włosy niewielką ilością ciepłej wody i masując zmywaj kolor z włosów i skóry głowy. Płucz obficie do czasu aż woda będzie czysta. Stosuj szampon i odżywkę do włosów farbowanych Indola.

Gdzie kupić?

Profesjonalne farby do włosów Indola Blond Expert kupisz w sklepie internetowym hairstore.pl.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.