Goldwell / Topchic

Odcienie tej palety:

Opis:

Paleta Goldwell Topchic przedstawia odcienie dostępne w tej trwałej koloryzacji. Farby Topchic cechuje wysoka jaskrawość koloru i świetlistość. Zapewnia do 100% siwych włosów w obszarze odcieni naturalnych.

Sposób użycia:

Proporcje mieszania z lotionem Goldwell Topchic:
1:2 dla farb z serii HiBlondes
1:1 dla pozostałych farb

Gdzie kupić?

Farby Goldwell Topchic dostępne są w sklepie Hairstore.pl
Można je nabyć także jako gotowy zestaw na jedno farbowanie wraz z odpowiednim lotionem i szamponem zamykającym proces farbowania.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.