Goldwell / Men Reshade

Odcienie tej palety:

Opis:

Tuszowanie siwizny już w 5 minut – usługa bez amoniaku dla naturalnego efektu kolorystycznego. To właśnie gwarancja jakości Goldwell Men Reshade.

Sposób użycia:

Proporcje mieszania

Proporcja mieszania lotionu i farby wynosi 1:1. Stosując butelkę aplikacyjną odmierzyć 20ml Men Reshade skoncentrowanego lotionu i dodać 20ml Men Reshade Powershot do tuszowania siwizny. Po otwarciu buteleczki z odcieniem Powershot zalecane jest jego całkowite zużycie w ciągu 48 godzin.

Przekręcić główkę butelki, końcówkę zatkać palcem, a zawartość dokładnie wymieszać obracając butelkę. Nie wstrząsać. Rozpocząć natychmiastową aplikację.

Pozostałości mieszanki nie nadają się do ponownego zastosowania i powinny zostać zutylizowane.

Nanoszenie

Mieszankę koloryzującą zawsze nakładać na suche włosy. Trzymać pionowo butelkę aplikacyjną (do góry dnem) i naciskając ją z boku nanosić spienioną masę koloryzującą. Odpowiednią ilość masy koloryzującej nanieść na całe włosy przy myjni fryzjerskiej, równomiernie rozprowadzić i dokładnie wmasować we włosy.

Czas działania i zakończenie zabiegu

Pozostawić na włosach na 5 minut bez dodatkowego źródła ciepła przy myjni fryzjerskiej.

Nie przekraczać zalecanego czasu działania, ponieważ efekt kolorystyczny będzie zbyt ciemny. Po zakończeniu czasu działania dokładnie wypłukać masę z włosów. Umyć je odpowiednim szamponem Goldwell i stylizować według potrzeb.

Gdzie kupić?

Farbę Men Reshade znajdziesz w sklepie internetowym hairstore.pl.