Goldwell / Men Reshade

Odcienie tej palety:

Opis:

Tuszowanie siwizny już w 5 minut – usługa bez amoniaku dla naturalnego efektu kolorystycznego. To właśnie gwarancja jakości Goldwell Men Reshade.

Sposób użycia:

Proporcje mieszania

Proporcja mieszania lotionu i farby wynosi 1:1. Stosując butelkę aplikacyjną odmierzyć 20ml Men Reshade skoncentrowanego lotionu i dodać 20ml Men Reshade Powershot do tuszowania siwizny. Po otwarciu buteleczki z odcieniem Powershot zalecane jest jego całkowite zużycie w ciągu 48 godzin.

Przekręcić główkę butelki, końcówkę zatkać palcem, a zawartość dokładnie wymieszać obracając butelkę. Nie wstrząsać. Rozpocząć natychmiastową aplikację.

Pozostałości mieszanki nie nadają się do ponownego zastosowania i powinny zostać zutylizowane.

Nanoszenie

Mieszankę koloryzującą zawsze nakładać na suche włosy. Trzymać pionowo butelkę aplikacyjną (do góry dnem) i naciskając ją z boku nanosić spienioną masę koloryzującą. Odpowiednią ilość masy koloryzującej nanieść na całe włosy przy myjni fryzjerskiej, równomiernie rozprowadzić i dokładnie wmasować we włosy.

Czas działania i zakończenie zabiegu

Pozostawić na włosach na 5 minut bez dodatkowego źródła ciepła przy myjni fryzjerskiej.

Nie przekraczać zalecanego czasu działania, ponieważ efekt kolorystyczny będzie zbyt ciemny. Po zakończeniu czasu działania dokładnie wypłukać masę z włosów. Umyć je odpowiednim szamponem Goldwell i stylizować według potrzeb.

Gdzie kupić?

Farbę Men Reshade znajdziesz w sklepie internetowym hairstore.pl.

 

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.