Goldwell / Colorance Pastels

Odcienie tej palety:

Opis:

Odkryj pastelową odsłonę kultowych już farb do koloryzacji trwałej Goldwell Colorance. Pastelowa paleta zawiera delikatne, kreatywne odcienie, najmodniejsze w tym sezonie.

Seria Pastele Colorance to z jednej strony delikatne, ale z drugiej niezwykle wyraziste kolory. Cała paleta składa się z modnych odcieni, m.in. są to róża, mięta, lawenda, indygo i brzoskwinia. Farba Goldwell Colorance pozwala na uzyskanie delikatnego, stopniowego rozmycia koloru.

IntraLipid oraz zastosowana w tym produkcie technologia zrównoważonego pH pozwalają na bezpieczne stosowanie farby   na włosach rozjaśnianych, na których uzyskuje się najlepsze efekty.

Jak stosować?

Koloryzacja pastelowymi odcienami Goldwell Colorance nie zajmuje wiele czasu i jest łatwa. Aby uzyskać jasny odcień, wystarczy trzymać mieszankę koloryzującą tylko 5-10 minut na włosach.

Do przygotowania mieszanki koloryzującej potrzebujemy farby w wybranym odcieniu oraz oksydantu do koloryzacji półtrwałej.

Zalety koloryzacji Goldwell Colorance

Pastelowe odcienie z tej palety są niezwykle modne. Warto jednak dodać, że koloryzacja Goldwell jest w pełni bezpieczna dla włosów.

  • specjalna formuła dla włosów rozjaśnianych
  • nie niszczy struktury włosów
  • efekt gładkich i lśniących pasm
  • najmodniejsze, pastelowe kolory