Farouk / CHI ionic

Odcienie tej palety:

Opis:

CHI Ionic Permanent Shine Color jest jedną z najbardziej rewolucyjnych linii farb do włosów na świecie. Nie zawiera amoniaku, pozwala na pełną kontrolę koloru, a do tego ma miły zapach. Wypróbuj i przekonaj się, dlaczego warto zaufać mocy jonów.

Zalety CHI Ionic

W farbach CHI Ionic zastosowano technologię ceramidy CHI 44, technologię jonów (-/+), co zapewnia doskonałe rezultaty koloryzacji. Farba ma jedwabną, kremową formułę, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji i wydajna. Kremowa baza Silk Creme wzbogacona jest o składniki nawilżające. W efekcie uzyskujemy wibrujące i intensywne rezultaty.

Piękne i błyszczące włosy

Farba CHI Ionic nadaje  włosom niezrównany blask, a także sprawia, że są miękkie i jedwabiste w dotyku.  Tak doskonałe rezultaty są możliwe za sprawą amerykańskiej technologii CHI 44 Color.

Skuteczność

CHI Ionic to koloryzacja, która spełni Twoje oczekiwania.

  • długotrwały kolor
  • cudowny blask
  • intensywne, jaskrawe czerwienie
  • 100% pokrycia siwizny
  • piękne brązy i blondy
  • ogniste rudości
  • rozjaśnianie nawet do 5 poziomów

Gdzie kupić?

Farby do włosów z palety CHI Ionic można zakupić w sklepie hairstore.pl.

Palety farb fryzjerskich

Szukasz odpowiedniego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, gdzie można obejrzeć paletę profesjonalnych farb fryzjerskich? Nie musisz iść do fryzjera. Wszystkie najpopularniejsze marki mające w swojej ofercie profesjonalne farby do włosów są do obejrzenia w serwisie „Palety farb do włosów”. Znajdziesz tu zdjęcia w bardzo dobrej jakości i dużym powiększeniu przedstawiające aktualne odcienie farb. Teraz dzięki jej stronie dobranie odpowiedniego koloru włosów jest łatwe, pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać idealny odcień farby dla Twoich włosów.
Zobacz paletę Goldwell Topchic, Loreal Majirel, Inoa, Matrix Socolor Beauty, paletę farb do koloryzacji półtrwałej Goldwell Colorance, Loreal Dia Richesse, Matrix Color Sync, Schwarzkopf Igora i wiele innych, takich jak Wella Koleston i Color Touch.